Na burzy prúdia milióny USD, dominancia BTC favorizuje altcoiny – Blížia sa opäť veľké pumpy?

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Posledné obdobie sa trh s kryptomenami zmietal v červených číslach a citeľných korekciách. Posledné tri dni však Bitcoin zavelil k obratu a od svojho lokálneho minima stúpol už o viac než 20%. Altcoiny zatiaľ mlčia, avšak situácia vyzerá dobre. Prídu opäť veľké pumpy? Poďme si rozobrať, čo nám indikuje trh.

Stovky miliónov nových USDT

Najskôr treba spomenúť, že dnes boli vytvorené stovky miliónov stablecoinov. Takéto obrovské množstvá často indikujú blížiaci sa prudký rast, pretože práve za stablecoiny sa najviac nakupuje. Otázkou však je, čo sa bude nakupovať. To s určitosťou nie je možné zodpovedať takmer nikdy.

Mohlo by vás zaujímať: Chcete vopred odhadnúť blížiaci sa rast či prepad? Tieto nástroje vám v tom môžu pomôcť!

Stovky miliónov USDT smerujú na burzy

Všetky rôzne stablecoiny prúdia na burzy v desiatkach až stovkách miliónov. Deje sa tak v priebehu celého dňa. Aj počas včerajšieho večera/dnešnej noci prichádzali takéto obrovské prevody, ktoré s najväčšou určitosťou spôsobili aktuálny rast BTC. Nasledujúce tweety sú len jedny z najväčších. Prevodov obsahujúcich 10-20 miliónov je dnes veľké množstvo. Vyzerá to tak, že taktika je jasná – nakupovať!

Celsius Wallet: Získavajte odmeny za držanie BTC, ETH, USDT a mnohých iných bez rizika (+BONUS 70 USD)

Len pre porovnanie, v opačnom prípade, kedy hrozí prepad, sa na burzu posielajú vo veľkom kryptomeny a hlavne BTC. Dnes však nebol ani jeden veľký prevod BTC zo súkromnej peňaženky na burzu. To jasne značí fakt, že predávať sa neplánuje.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Dominancia BTC favorizuje altcoiny

Dominancia BTC je dôležitý graf, ktorý nám hovorí aktuálne rozloženie trhu. Čím je dominancia nižšie, tým lepšie je to pre altcoiny, pretože majú priestor na rast. Aktuálne sa dominancia už niekoľko dní pohybuje v úzkom rozmedzí medzi 60,2 – 64,5%. To môže byť na jednej strane aj dobre pre altcoiny, pretože stabilne s rastom BTC môžu rásť aj altcoiny. Ako dôkaz nám poslúži to, že viaceré altcoiny počas tohto obdobia zaznamenali svoje ATH.

Maiar Wallet – Unikátna krypto peňaženka, ktorá vám umožní prevody cez telefónne číslo! (+BONUS 10 USD v prípade nákupu EGLD cez peňaženku)

Je však otázkou času, kedy to dominancia odpáli buď hore, alebo dole. Aktuálna konsolidácia po prudkom prepade dominancie môže znamenať len prípravu na ďalší prepad. Je potrebné sledovať dané úrovne podpory a odporu a promptne reagovať.

Zdroj: Tradingview

Neriskujte, prenechajte obchodovanie robotom

Pokiaľ si netrúfate na obchodovanie, máte k dispozícii alternatívu v podobe automatických trading botov, ktorí obchodujú za vás. Len si jednoducho nastavíte v šablóne hodnoty a hotovo – odteraz už všetko za vás vykonáva bot a vy len sledujete zisky. Pripravili sme pre vás 2 články, v ktorých sa dozviete akú investičnú stratégiu využíva robot, ako si takéhoto robota môžete nastaviť a taktiež uvidíte aj reálnu štatistiku týchto robotov, aby ste mali lepší prehľad.

Prvý článok: Úspešná investičná stratégia DCA – nechajte robotov obchodovať za vás!

Druhý článok: RECENZIA+NÁVOD – Pozrite sa, ako jednoducho nastaviť trading bota + štatistika ziskov

BONUS: Stály profit bez ohľadu na cenu? Pri nastavení SHORT+LONG robota na jednom páre áno!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre