Bitcoin prekonal $50 000 a testuje rezistenciu! Je toto definitívny KONIEC korekcie?

1

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Bitcoin po prudkej korekcii z minulého týždňa opäť naberá na hodnote. Z dna (43 100 USD) už pekne stúpol a dnes sledujeme celkom vydarený pokus o prekonanie hladiny 50 000 dolárov. Lokálne maximum je v čase písania tohto článku na cene 52 000 dolárov. Tu sa nachádza rezistentná hladina, ktorá bráni ďalšiemu rastu podobne, ako tomu bolo pred dvoma týždňami.

Vyplatí sa sledovať magické číslo $53 600. Práve tam sa totiž Bitcoin stáva biliónovým aktívom. O tento titul minulý pondelok prišiel a zase oň bojuje.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Prečítajte si najnovšiu technickú analýzu Bitcoinu od nášho ekonóma Jaroslava: Býci sa na trhu s Bitcoinom (BTC) prebudili?

Altcoiny dnes za Bitcoinom vôbec nestíhajú

Bitcoin za posledných 24 hodín zaznamenal rast o 6% a je na čele celého trhu. Ostatné altcoiny za ním absolútne nestíhajú. Ethereum ETH dnes stúplo o 3%, Cardano ADA iba o 1,5%, Litecoin LTC je vyrovnaný s Bitcoinom a kryptomenu, ktorá rastie rýchlejšie, nájdeme až na 14. priečke. NEM XEM dnes spravil 11% zisk.

Takže korekcia už definitívne skončila?

Rast z posledných troch dní vyzerá naozaj nádejne. Bitcoin získal späť 60% hodnoty, ktorú stratil v korekcii z konca februára. Je samozrejme možné, že teraz bude zase mesiac dobývať nové a nové historické maximá a vyplní mokrý sen každého fanúšika kryptomien – BTC za 100 000 dolárov.

Ale pozor! Nerobme unáhlené závery. Pamätajme na fakt, že marec je historicky dosť slabý mesiac a často v ňom prebiehajú rôzne korekcie. Aj akciové trhy teraz výraznejšie klesajú a Bitcoin s nimi už niekoľko týždňov koreluje.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Myslíte si, že korekcia skončila a ideme na nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak sledujete rôzne Bitcoinové skupiny na facebooku (odporúčame pridať sa do BTC komunity a hlavne na našu fb stránku), iste ste postrehli vyhlásenia, že “ono to porastie na 51-52 tisíc a potom to zase zhodia, aby lacno nakúpili.”

Tento scenár znie dosť pravdepodobne. Ak bude korekcia pokračovať ďalej, s najväčšou pravdepodobnosťou opäť otestujeme hladinu 44 000 dolárov, ktorá sa osvedčila ako silný support. Ideálne by bolo, ak by Bitcoin vytvoril vyššie minimum. To by bol dobrý signál na nákup na dne. Ak budeme pokračovať ešte nižšie, s ďalším silným supportom môžeme počítať v pásme 38-41 tisíc, na cene 35 tisíc a určite by sme nemali ísť pod 30 tisíc dolárov za jeden Bitcoin. To by sa rozpútala poriadna panika.

Chcete využiť príležitosť a nakúpiť počas tejto korekcie nejaké kryptomeny? Odporúčame využiť služby burzy Binance, ktorá ponúka široký výber coinov. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Dôležité: Viete o tom, že Cardano včera prešlo dôležitým forkom a začína seriózne konkurovať Ethereu? Zistite o Mary UPDATE viac:

MARY hard-fork spustený! Cardano ADA sa stáva multi-asset chainom

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

shitcoin BTC musi prejst hlbsou korekciou, idealne tesne pod 30K, po tom sa dostane na 33K a nasleduje strmy pad na 8K