Na blockchaine VeChain Thor bol vydaný prvý token OceanEx

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

V tomto roku sme svedkami viacerých okamihov, kedy platformy, ktoré boli pôvodne vytvorené na blockchaine Etherea opúšťajú túto sieť a prechádzajú na vlastné MainNety. Jedným z takýchto predstaviteľov je aj VeChain Thor (VET), ktorý ešte ako ERC20 token niesol názov VeChain (VEN).

Po necelom roku strávenom na blockchaine Etehrea sa 30. júna 2018 VeChain osamostatnil a spustil svoj vlastný blockchain s názvom VeChain Thor. Aktuálne dosiahla táto platforma zameraná na obchodné aplikácie nový míľnik. Jej predstavitelia na oficiálnom Twitter účte oznámili vznik prvého tokenu, ktorý bol vyvorený na spomínanom VeChain Thore.

„Sme nadšení, že sme sa stali svedkami prvého tokenu – OCE je teraz vytvorený na blockchaine VeChainThor! Sila VeChainThor začína rásť.”

Čo je presne OceanEx (OCE)?

OceanEx je obchodná platforma využívajúca umelú inteligenciu v rámci ekosystému VeChainThor. Integrácia umelej inteligencie pritom slúži predovšetkým na dosiahnutie aktívnej bezpečnosti likvidného trhu s kryptomenami. Zároveň disponuje bohatou ponukou investičných nástrojov a produktov, čím má naplniť očakávania všetkých investorov využívajúcich široké spektrum investičných stratégií.

Mohlo by vás zaujímať: Ako sa chrániť pred nástrahami v kryptosvete

OceanEx je momentálne vo fáze takzvaného WhiteListingu. Ide o typ financovania, ktorý je ponúkaný komunite, kde investor si musí zakúpiť tokeny za určitú sumu. V prípade OceanEx je objem investície nastavený na 50 000 VET (pri aktuálnej cene 0,015404 USD za 1 VET to činí približne 770 dolárov). Vyššie zmienený Whitlisting tohto tokenu však nie je dostupný pre obyvateľov Číny, Japonska a Spojených štátov.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Využiteľnosť OceanEx tokenu

Dev tím OceanEx zverejnil zoznam možného využitia ich tokenu, kde zaradil nasledovné scenáre:

  • možnosť uhrádzať poplatky za služby ako sú napríklad: transakčné poplatky, poplatky za výber alebo výpis z účtu a pod.
  • využiť ho ako hlasovacie právo vo voľbách v rámci siete
  • kúpiť si ním pozvánku na akcie a zasadnutia spoločnosti OceanEx
  • získať prístup do centra pre výskum trhu v spoločnosti OceanLab
  • využívať profesionálne vyvinuté obchodné nástroje a investičné produkty ako napríklad CryptoBento™

Záver

V súvislosti s prechodom VeChainu na vlastnú sieť, odštartoval v júli aj token swap. Oficiálna VeChain peňaženka podporuje danú migráciu až do 10. septembra tohto roku. Zoznam búrz, ktoré zámenu tokenov podporujú a úspešne dokončili sa taktiež rozširuje. Z tých hlavných sa k Binance pridala aj juhokórejská KuCoin. Tým pádom na tejto burze už nie je možné pôvodné VEN tokeny zamieňať.

Na záver ešte informácia ohľadom najnovšej spolupráce. VeChain uzavrel partnerstvo s poprednou japonskou telekomunikačnou spoločnosťou NTT Docomo. Spolupráca sa má týkať rozvoja pripravovanej vysokorýchlostnej 5G siete, ktorá má byť využívaná predovšetkým v oblasti priemyslu a supply chain manažmentu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
cryptovest.com
ethereumworldnews.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.