Burza Binance zverejnila harmonogram VeChain token swapu

BITmarkets BITmarkets

Ako sme vás nedávno informovali, VeChain spustil 30. júna svoj vlastný mainnet a osamostatnil sa tak od Ethereum blockchainu, na ktorom bol pôvodne založený. S týmto prechodom prišiel aj token swap, ku ktorému aktuálne vydala svoje stanovisko aj jedna z najväčších kryptobúrz – Binance.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Vlastná sieť pre VeChain

VeChain je blockchain platforma využívajúca smart kontrakty, ktorá bola pôvodne založená na blockchaine Etherea. Vzhľadom k spusteniu vlastného mainnetu je nevyhnutné, aby si majitelia zamenili pôvodné ERC-20 tokeny za novú menu – VeChain Thor (VET). Najjednoduchším spôsobom ako to spraviť, je poslať si vyššie zmienené VEN tokeny na niektorú z búrz, ktorá tento token swap podporuje.

Neviete čo je token swap? Prečítajte je náš článok: Token Swap: Čo to je, ako funguje a prečo sa to deje

Aktuálne sa k VeChain token swapu vyjadrila aj popredná kryptoburza Binance, ktorá na svojom twitter učte zverejnila informáciu s podrobným popisom ako bude daný proces načasovaný.

Ako postupovať ak máte tokeny na Binance

Vkladom k zmienenému rebrandingu a výmennému kurzu, ktorý je stanovený na 1:100 (za každý jeden držaný VEN ERC20 token, získate 100 VET), token swap prebehne na Binance nasledovným spôsobom:

Vklady a výbery VEN tokenov budú pozastavené od 22. júla 2018, 00:00 (UTC), kedy oficiálne začne token swap. Dôležité je mať na pamäti, že svoje VEN tokeny treba na burzu poslať v predstihu, aby sa zaručilo, že na ňu dorazia pred vyššie uvedeným termínom. V tomto bode záčine oficiálna „zámena” VEN tokenov za VET.

Mohlo by vás zaujímať: Binance pripravuje miliardový fond na správu rizikového kapitálu

Obchodovanie sa zastaví pre všetky obchodné páry s VEN tokenom od 23. júla 2018, 04:00 (UTC).

Znovu otvorenie obchodovania pre nové páry VET / BTC, VET / ETH, VET / BNB a VET / USDT je naplánované na 25. júla 2018, 4:00 (UTC). Od tohto momentu budú klientom taktiež umožnené vklady a výbery tejto meny.

Po otvorení obchodovania hore uvedených nových obchodných párov budú pôvodné páry týkajúce sa VEN tokenov z burzy delistované.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

Ak teda držíte ERC20 VEN tokeny a zároveň máte účet na Binance, najjednoduchším spôsobom ako získať nové VET coiny, bude poslať svoje VEN do 22. júla 2018, 00:00 (UTC) na svoj účet vedený na tejto burze. Keď tento krok nestihnete, VeChain Foundation sľúbilo podporu a pomoc s token swapom až do konca júla.

Ak sa nič nezmení, v auguste 2018 už s najväčšou pravdepodobnosťou nebude možné VEN tokeny nijakým spôsobom zameniť ani obchodovať.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
ethereumworldnews.com
support.binance.com

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.