Chainlink je v akumulačnej zóne. Zdroj: Shutterstock.com/Stanslavs

Chainlink sa podobne ako väčšina kryptomien nachádza v sideway štrukure, ktorá je aktuálna zhruba jeden mesiac. Niektoré mince však dosahujú v rámci tejto štruktúry lepšiu výkonnosť ako tie ostatné a medzi ne patrí aj LINK. Dôkazom je aj posledný rastúci leg, ktorý sa odrazil od supportu na point of control.

Posledné minimum vzniklo na point of control 19,90 $ a teraz cena útočí na predošlé maximum. RSI však indikuje, že aj súčasná trhová cena je blízko krátkodobého lokálneho maxima. Je tak možné, že sa vytvorí dvojitý vrchol a cena bude pokračovať sideway. Na druhej strane je reálne dosiahnuť aj vyššie maximum.

Chainlink v akumulačnej zóne
Chainlink v akumulačnej zóne. Zdroj: TradingView

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Predajcovia sú podľa tejto metriky vyčerpaní – začne Bitcoin znovu rásť?

Chainlink v nákupnej zóne

Ak sa cene podarí vytvoriť vyššie maximum, tak sa potvrdí aj výstup z aktuálnej štruktúry. Najbližší býčí target sa nachádza na hladine zhruba 27,00 $. Je potrebné podotknúť, že súčasná štruktúra viackrát testovala dlhodobú supportnú líniu. Z dlhodobého hľadiska sme preto bullish, aj keď z krátkodobého cena môže ešte váhať.

V prípade, že by cena z krátkodobého hľadiska spadla, tak najbližší support nás bude zaujímať na hladine 19,90 $ a následne na 17,40 $. Stále platí, že sa nachádzame v nákupnej zóne po úspešnom ukončení predošlej korekčnej štruktúry. Nasledovať teda bude rastúci trend. Otázkou však zostáva kedy.

Prečítaj si tiež – Polkadot analýza – cena formuje potenciálny reverzný pattern

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance