Projekt Miner One – ťažba Bitcoinu na balóne v stratosfére

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Spoločnosť Miner One prišla so zaujímavým marketingovým ťahom. Rozhodla sa, že vypustí špeciálne upravený balón, ktorý bude niesť potrebné vybavenie na ťažbu Bitcoinu až do výšky 35.000 metrov nad zemský povrch. Týmto aktom chce poukázať na rastúci potenciál Bitcoinu v tomto roku.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Space Miner One

Space Miner One, ako spoločnosť pomenovala svoje projekt, bude pozostávať z kapsule vytvorenej z uhlíkových vlákien s potrebným vybavním pre ťažbu. Táto kapsula bude následne vypustená až do stratosféry. CEO spoločnosti, Pranas Slusnys sa k projektu vyjadril slovami:

„Sme presvedčení o raste Bitcoinu, pretože ide o najpopulárnejší a najpoužívanejší dôkaz významnosti technológie blockchain. Napriek súčasnému trendu, ktorý prevláda na trhoch, vidím rastúci záujem o adopciu tejto kryptomeny.”

Mohlo by vás zaujímať: Ťažba kryptomien spomaľuje hľadanie mimozemských signálov

Propagačné video spoločnosti Miner One si môžete pozrieť nižšie:

https://www.youtube.com/watch?v=1-mXGSqtvCQ

Miner One verí v rast Bitcoinu

Slusnysove slová potvrdzuje aj prieskum, ktorý táto spoločnosť spravila na vzorke 1500 respondentov. Ten ukázal, že viac ako 31 % z nich verí, že Bitcoin tento rok dosiahne hodnotu vyššiu ako 15.000 USD, 26 % – viac ako 25.000 USD, a 10% – viac ako 35.000 USD. Takmer 9 % verí, že jeho cena bude až 45 000 USD.

Slusnys, ktorý už vyše 20 rokov pôsobí v oblasti správy a vývoja dátových centier dodáva:

“Ťažba Bitcoinu je o podpore decentralizovanej globálnej siete, ktorá umožňuje fungovanie kryptomien. Pre nás je podpora globálnej blockchain infraštruktúry veľmi dôležitá, nakoľko ju v budúcnosti bude využívať mnoho aplikácií, pričom sa nebudú zameriavať výlučne iba na digitálne meny.”

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

Spoločnosť, ktorej hlavná časť tímu sídli v Litve, odštartovala svoj projket pomocou ICO, a to 15. februára tohto roku. Ich ERC20 token nazvaný MIO dostal maximálnu supply 350 miliónov. Cieľom je ponúknuť čo najefektívnejší spôsob ťažby Bitcoinu za použitia najpokročilejších ťažobných zariadení, pričom kladú dôraz na nízku energetickú náročnosť.

Už sme tu teda mali pokusy o ťažbu na superpočítači v Ruskom jadrovom centre, niektoré spoločnosti sa zaujímali o ťažbu v jaskyniach (kvôli chladeniu), no a teraz tu máme ťažbu až v stratosfére. Nepochybne ide o zaujímavú marketingovú kampaň, no až čas ukáže, čím sa Miner One dokáže odlíšiť od svojej konkurencie a čo inovatívnejšie prinesie.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
cryptovest.com
medium.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Sociálna poisťovňa začína vyplácať nový príspevok. Prilepší si táto skupina Slovákov

4

Veľký reťazec ruší 73 pobočiek a vyhlásil konkurz

5

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka