Bude Bitcoin lídrom?
Bude Bitcoin lídrom? Zdroj: Shutterstock, rzoze19

Mike Novogratz patrí k najznámejším fanúšikom a podporovateľom Bitcoinu. Podľa jeho slov to bude práve Bitcoin, ktorý bude stáť na čele býčieho prebudenia. Kedy? Hneď ako FED zmení rétoriku.

Bitcoin bude lídrom najbližšej býčej vlny

Generálny riaditeľ Galaxy Digital Mike Novogratz je presvedčený, že najväčšia kryptomena poženie zvyšok trhu pri najbližšom býčom trhu. Na to, aby sa to udialo, však FED musí zmeniť svoje aktuálne nastavenie a tým ukončiť sprísňovanie menovej politiky. Novogratz si myslí, že tento stav nastane už v priebehu nasledujúcich mesiacov.

„V súčasnosti sa v súvislosti s touto zmenou nachádzame v situácii, keď sa na trhu objavuje viacero nových nástrojov. BTC bude viesť ďalšiu rallye, keď sa FED konečne odmlčí. Dobré projekty ho, samozrejme, budú nasledovať. Toto odvetvie jednoducho nezmizne. Len sa prispôsobujeme prasknutiu bubliny aktív spôsobenej FED-om. Budovanie revolučných technológií a zmien nemá byť jednoduché.“

Prečítaj si tiež: Každá TOP kryptomena je v strate okrem tejto výnimky

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Novogratz dokonca aktuálny medvedí útok považuje za akýsi test dôveryhodnosti investorov voči BTC. Presvedčenie ľudí sa testuje až do toho momentu, kým nenájde dno.

Kryptomeny sa obchodujú naozaj zle. Toto bude obdobie, ktoré otestuje presvedčenie ľudí. Keď sa tak stane, nájdeme dno. Prestávka od obchodovania na trhoch je spôsobená tým, že nemáme spätné odkupy spoločností a gigantické rebalansovanie dôchodkov, ktoré spôsobuje tento stlačený trh s akciami.

Skončí FED svoje sprísňovanie? Podľa najnovších odhadov agentúry Reuters môže tento proces nastať už v septembri. Stratégovia Bank of America sa vyjadrili nasledovne:

V poslednom čase sme boli svedkami nevýraznej, ale pozoruhodnej zmeny v komunikácii FED-u, keďže niektorí predstavitelia naznačujú možnosť zníženia alebo pozastavenia úrokových sadzieb v priebehu roka, keď dosiahnu 2 % vzhľadom na náročné makro prostredie, sprísnenie finančných podmienok a potenciálne zmiernenie inflácie.

Čítaj ďalej: Ziskovosť Etherea klesla na 2-ročné minimum

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance