LUNA si razí svoju cestu
LUNA si razí svoju cestu. Zdroj: Shutterstock, Zeedign.com

LUNA patrí v súčasnosti k najvýraznejším a najvýkonnejším kryptomenám. Za posledných 24 hodín dokázala táto kryptomena urobiť profit viac ako 17 %. Čo je za tým?

LUNA si opäť razí býčiu cestu

Blockchain Terra má pod sebou kryptomenu LUNA, ktorá dokázala za posledných 24 hodín urobiť zisk až 17 %. Najväčší vplyv na tento faktor má trhová kapitalizácia tohto projektu, ktorá dosiahla nárast až o 5 miliárd USD.

LUNA/BUSD
LUNA/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

LUNA sa tak zaradila na druhé miesto kryptomien, ktoré zaznamenali v tom istom časovom horizonte najvýraznejší rast. Najúspešnejším projektom je v tomto prípade token GMT, ktorý získal až 41 % profit. Portál CoinMarketCap, presnejšie jeho komunita, predpovedala tokenu LUNA priemernú cenu 93,76 USD, a to koncom apríla 2022. Zdá sa, že táto predikcia nie je ďaleko od reality.

Mohlo by ťa zaujímať: Špičkový analytik Michaël van de Poppe: „XRP a LTC čaká veľký býčí cyklus“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Veľké pokroky dosiahol aj stablecoin spoločnosti TerraUST. Tomu sa podarilo dosiahnuť naozaj obdivuhodný výsledok. Medzi stablecoinami mu patrí tretia priečka. Dokázal totiž predbehnúť stablecoin BUSD kryptomenovej burzy Binance.

O tejto udalosti sme vás informovali aj v našom článku, ktorý si môžete prečítať tu: Projekt UST od spoločnosti Terra sa stal tretím najväčším stablecoinom

Aktuálne má UST trhovú kapitalizáciu na úrovni 17,66 miliardy USD.

Rebríček podľa trhovej kapitalizácie
Rebríček podľa trhovej kapitalizácie. Zdroj: CoinMarketCap

LUNA sa v čase písania tohto článku obchoduje na úrovni 92,57 USD. Projekt má veľmi veľký predpoklad a potenciál ďalšieho rastu. Uvidíme, aké novinky predstaví blockchain Terra v najbližšom období.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre