LIVE – Kľúčový support vydržal dva útoky medveďov

5

Trh s kryptomenami tento týždeň vošiel do prudkej korekcie. Väčšina digitálnych mincí je v dvojciferných červených číslach, na čele s Bitcoinom, ktorý ešte v nedeľu oslavoval nové historické maximum na cene 58 338 dolárov.

V tomto článku naživo komentujeme prepad trhu a prinášame vám správy o najnovšom dianí na trhu. Sledujte to s nami. Ak chcete byť neustále v obraze, aktivujte si push notifikácie na našom webe. Návod nájdete tu.

Chcete nakúpiť či predať Bitcoin? V tom prípade si nájdite burzu, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My odporúčame burzu Binance, ktorá ponúka široký výber kryptomien. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky. Tie si potom môžete znížiť o ďalších 50% nákupom BNB tokenov.

15:30

V posledných hodinách sme zaznamenali dva pokusy medveďov o prerazenie kľúčového podporného pásma na hladine 48 000 dolárov. Support tento nátlak vydržal a pri druhom prepade Bitcoin dosiahol nové lokálne minimum $44 848. Zdá sa, že býci zatiaľ túto hladinu úspešne kontrolujú, no zároveň Bitcoin nedokázali vytlačiť nad okrúhlych 50 000 dolárov, kde sa nachádza najbližšia rezistencia.

Dva neúspešné pokusy medveďov o prelomenie supportu
Dva neúspešné pokusy medveďov o prelomenie supportu

Dnes sme sa vám v ankete opýtali, na akej cene by ste boli ochotní nakúpiť Bitcoin. Výsledky sú naozaj zaujímavé. Odporúčame mrknúť na ne:

ANKETA – Za akú cenu sa najviac oplatí nakúpiť Bitcoin v tejto korekcii?


12:00 – Cena Bitcoinu klesla na 45 000 dolárov – Toto je kľúčový support, ktorý nás drží nad vodou

Bitcoin dnes predvádza poriadnu show. Coinmarketcap ukazuje, že za posledných 24 hodín stratil 15% hodnoty. Z historického maxima v priebehu dvoch dní klesol o 10 000 dolárov a lokálne minimum dosiahol pred dvoma hodinami na cene 45 000 dolárov (Bitstamp).

30m BTC/USD - Bitstamp
30m BTC/USD – Bitstamp

Zdá sa, že aspoň nateraz Bitcoin na hladine 48 000 dolárov našiel support. V okolí tejto ceny strávil desať dní a na burzách sa tam naakumulovalo množstvo obchodných objednávok.

Nedávny pokus medveďov o prerazenie supportu bol odmietnutý a nakupujúci cenu rýchlo vytiahli hore.

Spoločnosť Santiment dnes publikovala analýzu trhu a tvrdí, že včerajší prepad Bitcoinu spôsobila jediná veľryba. Viac sa dočítate tu:”

Veľryba, ktorá všetko predala pred kolapsom v roku 2020 dnes vytiahla $156 miliónov z BTC


9:43

Ak práve teraz pozeráte na kryptomeny, iste sa sami seba pýtate…

“ČO MÁM ROBIŤ?!?!?!”

Nakupovať, alebo nebodaj rýchlo všetko predať? Hmm… Ťažko povedať. Popravde, Bitcoin zatiaľ neklesol príliš nízko. Aktuálne sa a burzách obchoduje za cca 48 000 dolárov, čo je iba desať tisíc (-17%) pod jeho historickým maximom.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Je toto začiatok medvedieho trhu, alebo jedinečná šanca lacno nakúpiť?

Takže ak je toto začiatok väčšej korekcie, nakupovať sa pravdepodobne neoplatí. A ak je toto začiatok nového medvedieho trhu, ktorý bude trvať pol roka, tak je čas všetko predať.

Ale v prípade, že Bitcoin iba trochu blbne a čistí sa od prepákovaných pozícií, je toto jedinečná šanca nakúpiť pod cenou 50 000 dolárom.

Takže... ako to vidíte vy? Nakupovať, predávať, alebo HODL?

View Results

Loading ... Loading ...

Prečítajte si najnovšiu technickú analýzu Bitcoinu od nášho ekonóma Jaroslava Jarolíma:

ANALÝZA – Bitcoin má za sebou slušný drop s veľmi rýchlym vytiahnutím

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

Bitcoin najvacsi SCAM

Go-mez

Jasné,ved to je len pyramída

samo

najvacsi shitcoin ktory sa honosne pomenoval uchovavatel hodnoty…platit sa nim poriadne neda, poplatky extremne a ze banky nas okradaju…uchovavatel hodnoty :))) dogecoin ma 100x lepsie vyuzitie, aj bitconnect bol na tom lepsie…

Luke

Prečo robite na tú istú vec stále nový článok?

samo

lebo by nemali o com pisat, takto spravia 10 clankov denne s hodinouvou aktualizaciou ceny bitcoinu :))