ANKETA – Za akú cenu sa najviac oplatí nakúpiť Bitcoin v tejto korekcii?

1

Dnes sme sa vás opýtali, ako to teraz vidíte s Bitcoinom. Je čas všetko predať, držať a prečkať korekciu alebo nebodaj ešte niečo prikúpiť? Nikto nevidí do budúcnosti, no ako komunita sa môžeme dopracovať aspoň k nejakému výsledku a spoločne odhadnúť čo je správna reakcia. Ak ste ešte nehlasovali, tak na čo čakáte?

Takže... ako to vidíte vy? Nakupovať, predávať, alebo HODL?

View Results

Loading ... Loading ...

Pohyby na trhu s kryptomenami pozorne sledujeme v našom LIVE článku. Poďte ich sledovať s nami!

30m BTC/USD - Bitstamp
30m BTC/USD – Bitstamp

Za akú cenu Budete nakupovať Bitcoin?

Ak chcete využiť túto príležitosť a čosi prikúpiť, než Bitcoinová raketa opäť začne stúpať na mesiac, iste riešite, za akú cenu bude najlepšie nakupovať. Táto otázka behá po hlavách mnohých fanúšikov kryptomien. Správnu odpoveď samozrejme nikto nepozná, no ja osobne som veľký zástanca skupinovej inteligencie.

Ak sa väčšia skupina ľudí pokúsi odpovedať na otázku, tak majú dosť dobrú šancu, že sa priblížia k správnej odpovedi. A to aj v prípade, že odpoveď nikto nepozná. Takže poďte zahlasovať!

Za akú cenu sa podľa vás najviac oplatí nakupovať Bitcoin?

View Results

Loading ... Loading ...

Včera sme aktuálnu korekciu Bitcoinu komentovali na streame. Pozrieť si ho môžete aj zo záznamu: prihláste sa na odber videí kanálu BitLink a nenechajte si ujsť naše videospravodajstvo.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
meter

Za akú cenu sa podľa vás najviac oplatí nakupovať Bitcoin?

To má byť nejaký chyták alebo iba dementne položena otázka? samozrejme sa najviac oplatí nakupovať za najnižšiu cenu.