Kryptomeny rastú – situácia s ktorou počíta málokto môže trend otočiť

Ekonomika Toto môže kryptomeny poslať znovu dole
Toto môže kryptomeny poslať znovu dole. shutterstock.com/Bigc Studio/MDart10
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

V tomto článku by som vám chcel povedať jednu zaujímavú myšlienku, ktorú aktuálne na trhu sledujem. Na trhu vidím dva subjekty, kde jeden je bullish a druhý naopak bearish. Ktorý nakoniec vyhrá a stiahne trh na svoju stranu?

FED vs trh

Na trhu máme veľmi zaujímavú situáciu, ktorú rozoberám aj vo VIP skupine. Konkrétne FED/Americká centrálna banka potrebujú dať infláciu pod kontrolu a robí pre to momentálne všetko. Drasticky zvyšuje sadzby, vysáva likviditu z trhu a v každom jednom bode je Jerome Powell striktný.

Naopak na trhu je optimistická nálada a trhy momentálne rastú a tieto dve veci sa momentálne bijú. Prečo sa bijú vám vysvetlím vo videu.

Vyznáš sa v kryptomenách? Vieš, ktoré altcoiny máš nakupovať? Vieš, ako si máš rozdeliť portfólio? Nie? Tak neváhaj a vyber si jedno z našich členstiev na Trader 2.0!

Čo sa dozviete vo videu?

  • Dôvod prečo ide FED a trh proti sebe
  • Prečo je nezamestnanosť kľúčovým indikátorom
  • Vysvetlenie korelácie likvidity na trhu vs SAP500

Autor:
Trader 2.0
Trader 2.0

Trader 2.0 je kryptomenový vzdelávací projekt. Od svojho vzniku patrí medzi najväčšie na Slovensku. Trader 2.0 sa venuje vzdelávaniu v oblasti kryptomien, investovania a tradingu najmä na Youtube kanále.