Predstavenie projektu Fight Out
Predstavenie projektu Fight Out. Zdroj: fightout.com

Fight Out je inovatívny projekt zameraný na prinesenie zárobku (M2E) do metaverza, ktorý integruje cvičenia a tréningy v reálnom živote s avatarmi jednotlivých používateľov. Kľúčové metriky sa prenášajú do prostredia virtuálnej reality, v jedinečnom riešení výzvy, ako motivovať jednotlivcov, aby zostali pri svojich fitness plánoch.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!

Iniciatíva nedávno predstavila svoju zostavu svetoznámych ambasádorov. Predovšetkým sa im podarilo zapojiť celý rad úspešných a uznávaných športovcov, ktorí majú veľa fanúšikov na sociálnych sieťach a úspešných influencerov, ktorí majú takisto veľkú sledovanosť a propagujú zdravý životný štýl.

Existuje celý rad bonusov, ktoré tím ponúka pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť predpredaja, vrátane bonusov pre tých, ktorí prispejú viac ako vopred definované sumy.

Projekt Fight Out je priekopníkom v oblasti move-to-earn

Cieľom projektu Fight Out je priniesť do metaverzu move-to-earn (M2E), čo v podstate znamená “zarábanie pohybom”. Hry typu move-to-earn alebo earn-to-motion sú nové krypto hry, ktoré odmeňujú ľudí kryptomenou za pohyb a aktivitu. Koncept hier typu move-to-earn sa podobá na Play-to-Earn, kde užívatelia získavajú odmeny za hranie hier a plnenie rôznych výziev.

Nedávno vyzbieral 2,45 milióna dolárov. $FGHT token Fight Out poskytuje prístup k sprievodnej aplikácii Fight Out Web 3.0, ktorá sa spúšťa v beta verzii len na pozvanie už v 1. štvrťroku 2023, pričom plná verzia bude nasledovať v 2. štvrťroku 2023.

Tím Fight Out verí, že kondícia a zdravie sú mimoriadne dôležité. Využitím technológie blockchain chcú motivovať ľudí k udržaniu zdravého životného štýlu, naberaniu svalov alebo napríklad zlepšovaniu výkonosti pre bojové športy.

Tento krok odmeňovania používateľov v tokenoch za pohyb podlieha sérii zmien a inovácií, pretože tento segment priemyslu sa stále vyvíja.

Mnoho známych športovcov sa zapojí do ambasádorskeho programu Fight Out

Ako sme už spomínali, projekt zastrešuje viacero úspešných a uznávaných športovcov a influencerov, ktorí propagujú zdravý životný štýl. Fight Out je pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť alebo udržať svoje fyzické a duševné zdravie.

Prostredníctvom videotréningov pomáhajú Amanda Ribas a Talia Santos, známi vďaka ich bojovému umeniu UFC, používateľom zlepšiť ich kondíciu a výkonnosť. Od augusta 2022 je Amanda č. 9 v ženskej strawweight divízii UFC a 15. v mušej váhe. Brazílčanka Taila súťaží v mušej váhe, kde sa v auguste umiestnila na 2. mieste.

Ďalším veľkým prínosom pre web Fight Out sa stala britská elitná športovkyňa Savannah Marshall. Je jednou z najlepších ženských boxeriek na svete a jej nedávny zápas s Američankou Claressou Shieldsovou prekonal všetky rekordy a prilákal najväčšiu sledovanosť všetkých ženských boxerských zápasov v histórii.

Z radov fitness influencerov našu hviezdnu Fight Out štvoricu dopĺňa populárny Tremayne Dortch, osobný tréner a môžete ho poznať ako 8-násobného súťažiaceho z hitovej tv show NBC American Ninja Warrior.

Fight Out sa nesmierne teší, že má vo svojom kruhu podporu týchto špičkových elitných bojovníkov a trénerov propagujúcich zdravý životný štýl.

V predpredaji Fight Out sa už vyzbieralo viac než 2,6 milióna $, zúčastnite sa predpredaja ešte dnes

Predpredaj Fight Out zaznamenal v priebehu ostatných dní extrémne predaje, pričom tím už úspešne vyzbieral viac ako 2,6 milióna dolárov. Skvelou správou pre investorov je však to, že celý plán bonusov teraz zostane na mieste počas trvania celého predpredaja. Všetky tokeny $FGHT podliehajú trojmesačnému rozhodnému obdobiu, po uplynutí ktorého sa držitelia môžu rozhodnúť, či chcú predĺžiť dobu blokovania.

Fight Out obsahuje okrem iného veľmi atraktívny bonusový plán, v ktorom sú investori do predpredaja odmeňovaní bonusovými tokenmi v závislosti od sumy, ktorú investujú, a od rozhodného obdobia, pre ktoré sa rozhodnú.

Tím už predtým oznámil, že najvyššia úroveň rozpisu bonusov – 25 % na investičné sumy 50 000 $ alebo viac; 25 % pri rozhodnom období 24 mesiacov – skončí, keď predpredaj dosiahne hranicu 5 miliónov dolárov.

Cena tokenu sa momentálne predáva len za 0,0166 dolára, no predpredaj prebieha v rôznych fázach, čo znamená, že s každou fázou sa cena postupne zvyšuje. V ďalšej fáze predpredaja sa cena FGHT zvýši na 0,033 USD.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!