Bitcoin po vytvorení nového tohtoročného dna tesne nad hranicou 3000 $ prešiel do technickej korekcie a niekoľko dní mierne stúpal. Napriek tomu, že sa blížia Vianoce, sa nám trh krásne zelená. Obrovské volume tlačí všetky coiny smerom hore!

Tie, ktoré v minulosti najviac padli, dnes letia najrýchlejšie. Napríklad Bitcoin Cash dnes zaznamenal rast o neuveriteľných 33%. Článok o Bcashi už pripravujeme, publikovaný bude čoskoro!

Altcoiny rastú rýchlejšie!

Väčšina altcoinov rastie rýchlejšie, než Bitcoin. Ethereum dnes zaznamenalo 10,5% rast, XRP dokonca 13,5%! Ráno sme písali o ďalšej možnej pumpe kryptomeny Waves. Tá sa nakoniec stala realitou a v peaku sme zaznamenali 60% rast!

(článok pokračuje pod odkazom)

Zažije dnes kryptomena Waves ďalší šialený run? Doteraz rástla nevídane!

Výrazne pomalšie rastie kryptomena EOS. Tá však zaznamenala obrovskú pumpu už pred dvoma dňami a obchodníci ju radšej vymieňajú za BTC, aby pre zmenu chytili pumpy na iných coinoch.

Aj Litecoin je dnes trochu slabší a s 6% rastom nikoho neohromil.

Kam až môžeme rásť?

Je nutné dodať, že tento pohyb bol očakávaný. Ide o technickú korekciu, ktorá bola avizovaná už dávnejšie napríklad v analýzach na Trading11. Neboli sme však jediní, o raste sa hovorilo prakticky všade. Na TradingView, vo facebookových skupinách, na Reddite…

Kde však tento rast skončí? A skončí vôbec? Na tom sa už ľudia nevedia tak pekne zhodnúť. Jedni hovoria, že tento pohyb znamená otočenie trendu a hurá to the moon!

Oveľa pravdepodobnejšie však je, že nás čaká otočka na jednej zo silných rezistencií, ktoré sú teraz nad nami. Čo sa týka Bitcoinu, jednu nájdeme v intervale 4000 – 4400 $. Ďalšiu nájdeme na 61% úrovni retracementu, ktorá sa nachádza tesne nad hladinou 5000 $. Tiež je možné, že sa zo spodnej strany dotkneme hladiny 6000 $ a potom padneme späť na 3000 $.

Viac sa dozviete už dnes v Trading11 analýzach.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance