Dnešnou novinkou v ekosystéme Waves je projekt Vostok so 120 miliónmi dolárov

0

Projekt Vostok, súčasť ekosystému Waves zameraný na zavádzanie technológií Waves v podnikových a vládnych IT systémoch, získal v prvom kole (verejnosti neprístupné) financie vo výške 120 miliónov USD. Získal ich teda od súkromných a inštitucionálnych investorov.

Synergia medzi Waves a Vostok

Platforma Waves bola založená na princípe ľudia ľuďom. A zatiaľčo dosah projektu sa rozšíril, aby uspokojil širšiu škálu užívateľov, tým Waves na to pamätá – i naďalej vidí Blockchain ako hnaciu inováciu.

Technológia Blockchain sa stala použiteľnou pre podnikový a verejný sektor – teraz je možné vytvárať vysoko výkonné siete (na mieru) bez ohrozenia bezpečnosti a súkromia.

V snahe využiť tieto nové schopnosti a taktiež globálnou iniciatívou týmu Waves, čo je vybudovanie a vývoj Blockchainovej nástavby pre WEB 3.0 vyvinuli platformu Vostok.

Zatiaľčo je kompatibilná s verejným Waves blockchainom, Vostok predstavuje univerzálne riešenie pre škálovateľnú digitálnu infraštruktúru zloženú z dvoch základných prvkov:

• základná technologická inovácia –  platforma privátneho Blockchainu Vostok;

• prostriedok pre udržiavanie, vývoj a optimalizáciu platformy – systémového integrátora Vostok.

O kryptomene Waves si môžete prečítať viac informácií v tomto článku:

Waves (WAVES)

Komunita Waves bude profitovať

Projekt nebude iba jednostranne profitovať z trhovej pozície nášho rastúceho ekosystému Waves, pretože využíva protokol Waves-NG, ale taktiež Waves komunita získa finančnú podporu prostredníctvom plánovaného Airdorpu (rozdávania tokenov) o objeme 3% celkovej dodávky Vostok System Tokens (VST).

V súčasnej dobe sa taktiež zoberajú právnymi podmienkami pre spustenie verejného predaja tokenov VST výhradne pre majiteľov tokenov Waves. Pokiaľ bude verejný predaj v súlade s legislatívou, uskutoční sa iba prostredníctvom systému Waves System Token.

Systémový integrátor

Spustenie projektu Vostok bude nasledovať zriadenie novej globálnej integrátorskej spoločnosti so zameraním na súkromnú implementáciu Blockchainu vo veľkých podnikoch a implementáciu verejného Blockchainu v službách, ktoré vyžadujú otvorený Blockchain.

„Na podporu tohoto úsilia a jeho rozšírenie sa vo väčšom meradle sme mali to šťastie, že sme vytvorili množstvo plodných partnerstiev s poprednými technologickými spoločnosťami, finančnými inštitúciami, poskytovateľmi verejných služieb a podnikmi.“

Záver

Waves ukázal, že počas roku, kedy väčšina krypto komunity chodila so zvesenou hlavou, oni nehľadiac na okolitú situáciu odvádzali perfektnú prácu, ktorú užívatelia začali hodnotiť nadmieru kladne i v padajúcom trhu.

Ďalej vám odporúčame náš článok:

Zažije dnes kryptomena Waves ďalší šialený run? Doteraz rástla nevídane!

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

 

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroj: wavesplatform.com

Článok je preložený z originálu, ktorý pre český Kryptomagazín napísal Dariusz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre