Kódex správneho čitateľa - pravidlá pre prispievanie do sekcie s komentármi.
Kódex správneho čitateľa - pravidlá pre prispievanie do sekcie s komentármi. Zdroj: shutterstock.com/Rawpixel.com

Vitajte na našich stránkach. Sme radi, že k nám chodíte po zaujímavé informácie zo sveta kryptomien. Kryptomagazin už funguje takmer desať mesiacov a za ten čas prešiel obrovskými zmenami. Či už šlo o nový dizajn, naberanie nových ľudí, prechod na iný štýl písania článkov, pridávanie nových služieb (najnovšou verejnou službou je náš nový YouTube kanál a za zmienku stojí určite aj stránka Trading11)… Za ten čas sa z nás stal najväčší český a slovenský portál o kryptomenách. Mesačne k nám zavítajú státisíce ľudí.

Sme veľmi radi, že sme získali vašu dôveru. Všetko robíme pre vás, robíme to zadarmo a snažíme sa dostať zo seba maximum. Aby sme do budúcnosti predišli prípadným problémom, rozhodli sme sa vytvoriť kódex správneho čitateľa.

Anonymita na internete je dvojsečná zbraň. Na jednej strane ľudí chráni a umožňuje im slobodne sa vyjadrovať, na strane druhej istá časť populácie túto skutočnosť zneužíva a nepríjemné útoky na naše stránky a jednotlivých redaktorov došli do bodu, kedy ich už nie je možné naďalej tolerovať. Veľmi radi prijmeme konštruktívnu kritiku, no trollov tu nechceme.

Pravidlá pre komentovanie

Cez víkend sme pre vás pripravili úplne novú užívateľsky príjemnú comment sekciu. Budeme radi, ak ju začnete využívať a veríme, že vďaka nej pod článkami začnú vznikať skvelé debaty. 🙂

Čo by sme radi videli v komentároch

 1. Vaše názory k téme
 2. Doplňujúce informácie
 3. Otázky súvisiace s článkom
 4. Konštruktívnu kritiku
 5. Upozornenia na chyby (gramatické, preklepy, faktické chyby)

Čo nebudeme tolerovať

 1. Ničím nepodložené obvinenia
 2. Slovné útoky na naše stránky a našich zamestnancov
 3. Slovné útoky ostatných diskutérov
 4. Akékoľvek odkazy na externé stránky (viď usmernenia nižšie)
 5. Inzerciu, reklamu na služby, affiliate programy, VIP skupiny… (viď usmernenia nižšie)

Usmernenie pre redaktorov/majiteľov externých webov a inzerentov

 1. Radi uvidíme odkazy na články od autorov z ostatných webov o kryptomenách pod podmienkou, že dané články budú k veci a budú obsahovať extra informácie, ktoré u nás neboli spomenuté. Radi podporíme menšie weby. V tomto prípade však autora prosíme, aby do komentára okrem odkazu na článok pridal aj doplnkové informácie. Holé odkazy nebudeme schvaľovať.
 2. V prípade, že máte záujem o reklamu na našich stránkach, prosím navštívte sekciu Advertising (nájdete ju v top menu alebo vo footeri). Našich reklamných partnerov si starostlivo vyberáme. Ak máte pocit, že by váš projekt našich čitateľov zaujal, neváhajte a kontaktujte nás.

V prípade, že váš komentár nebude v súlade s našimi pravidlami, neschválime ho a teda sa nezobrazí na našich stránkach. V prípade nevyžiadanej inzercie, propagácie podvodov alebo affiliate linkov budeme rovno blokovať IP adresy.

Veríme, že tieto pravidlá všetkým ušetria čas a na kryptomagazine vznikne harmonická krypto-komunita. Ak sa vám páčia naše články, prihláste sa na odber notifikácií (pomôže vám v tom zvonček v ľavom dolnom rohu obrazovky), prípadne nás sledujte na facebooku.

Sme radi, že nám ostávate verní. MÁME NAJLEPŠÍCH ČITATEĽOV NA SVETE! A teraz neváhajte a vyskúšajte si nový systém komentárov pod článkami.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance