Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki. Zdroj: Youtube/The Rich Dad Channel

Robert Kiyosaki patrí k najaktívnejším investorom, ktorí neustále komentujú súčasné globálne ekonomické pomery. Vo svojom najnovšom vyjadrení uviedol, prečo sa v minulosti rozhodol investovať do Bitcoinu.

Kiyosaki a jeho investícia do Bitcoinu

Nie je to prvýkrát, čo Kiyosaki vyzdvihuje BTC. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach pravidelne zásobuje príspevkami, prečo sú kryptomeny ideálnou voľbou pre investovanie v čase krízy.

Tentokrát sa odvoláva na článok časopisu Forbes, ktorého hlavnou témou je spojenie kryptomien a amerických dôchodkových fondov. Podľa nedávnej štúdie až 94 % štátnych a lokálnych amerických dôchodkových fondov vsádza na kryptomeny. Wall Street často považuje tieto fondy za „najhlúpejších inštitucionálnych investorov na svete“. Kiyosaki im však verí.

Prečítaj si tiež: Aktuálne: trhy s kryptomenami čaká tento týždeň správa, ktorá môže spôsobiť ďalší masívny pokles

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Uviedol tak hlavný dôvod, prečo sa podľa neho oplatí investovať do Bitcoinu a ďalších kryptomien. Nie je veľkým prekvapením, že spomenul aj opatrenia americkej vlády, ktorá bojuje proti inflácii zvyšovaním úrokových sadzieb. Toto podľa Kiyosakiho pomaly zabíja americký dolár. Aj z tohto dôvodu vníma ako ideálnu voľbu investovanie do Bitcoinu.

Bitcoin je však aktuálne až 71 % pod svojím historickým maximom na úrovni 69 000 dolárov. Kiyosaki však ubezpečuje fanúšikov, že sa netreba obávať. Je len otázkou času, keď sa naplno rozbehne najväčšia ekonomická kríza v dejinách. A v tomto momente začnú ľudia vo veľkom vsádzať na kryptomeny a Bitcoin.

Súhlasíte s Kiyosakim? O svoj názor sa môžete podeliť s komentároch.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance