Keanu Reeves hodluje krypto
Keanu Reeves hodluje krypto. Zdroj: Shutterstock, DFree

Ak patríte k fanúšikom trilógie Matrix, určite s netrpezlivosťou očakávate pokračovanie tohto úspešného filmu, ktorého hlavnou postavou je Neo, stvárnený hviezdou menom Keanu Reeves. Ten sa najnovšie podelil o svoj názor na svet kryptomien.

Keanu Reeves hodluje kryptomeny

Filmová hviezda Keanu Reeves je hodlerom kryptomien. V najnovšom rozhovore pre technologický blog The Verge uviedol, že sa osobne venuje kryptomenám.

Mohlo by ťa zaujímať: Podľa týchto metrík obchodníci uprednostňujú ETH pred Bitcoinom – cena bude rásť

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

„Môj priateľ mi pred časom nejaké kryptomeny kúpil, no zatiaľ som sa im nevenoval, lebo som nemusel. Hovorí sa tomu HODL. Vtedy sa jednoducho svojich kryptomien ani nedotknete. Takže áno, mám menšie HODL portfólio,“ uviedol herec.

Reeves a jeho herecká kolegyňa Carrie-Anne Mossová sa v rámci propagácie novinky „Matrix: Resurrection“, vyjadrili aj k téme metaverzu, videohre Matrix či NFT. Téma dokonca prišla aj na budúcnosť porno priemyslu založeného na využívaní VR.

Prečítaj si tiež: TOP 3 kryptomeny, ktoré sa oplatí teraz kúpiť po poklese

Najmä názor Keana na adresu NFT je pomerne skeptický. Čo si myslí o „veciach, ktoré sa nedajú skopírovať“? Herec jednoducho odvetil:

„Vieme ich predsa ľahko zreprodukovať.“

Celé interview si môžete pozrieť v tomto príspevku na Twitteri:

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance