Jordan Belfort - Bitcoin je podvod
Jordan Belfort - Bitcoin je podvod, zdroj: shutterstock.com/Autor: Designers Academy

Videli ste fil… Jasné že áno. Ak neviete, kto je Jordan Belfort, tak mrknite sem.

Po tom, čo šéf JP Morgan Jamie Dimon povedal zopár nepekných slov o Bitcoine sa pridáva aj Jordan Belfort. Ten tvrdí, že Bitcoin je totálny podvod a jeho argument je až zarážajúco ignorantský.

“Najväčší problém Bitcoinu a tiež dôvod, prečo ho nikdy nekúpim je ten, že vám ho hackeri môžu jednoducho ukradnúť. Poznám ľudí, ktorí takto stratili všetky svoje peniaze.”

mega facepalm

Je smutné, že tak inteligentný človek nepochopil / nechce pochopiť podstatu kryptomien a fakt, že sú inherentne neukradnuteľné (pokiaľ ich máte bezpečne uložené).

Ako kryptomeny fungujú sa dozviete v našom článku o blockchaine

Jordan Belfort zároveň dodal, že kryptomeny v takejto forme dlho nevydržia a budú sa musieť podrobiť štátnym reguláciám.

Zdroj: cointelegraph.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre