Bitfinex LEO token

Konkurencia medzi kryptomenovými burzami narastá. Niektoré naberajú na popularite, iné zas mieria do úzadia. Medzi tými menej šťastnými je aj Bitfinex, ktorý je dlhodobo známy obrovským výberom altcoinov a obchodných párov. Bohužiaľ, množstvo párov dlhodobo trpí nízkymi objemami a malou likviditou. Burza sa tak rozhodla prečistiť svoju ponuku.

Delistovanie 87 obchodných párov zasiahlo množstvo altov. Niektoré sa z burzy stratili úplne, iné prišli napríklad o obchodný pár s Ethereom alebo s menej používanými fiat menami (Euro, Britská Libra). Patrí medzi ne napríklad Bancor (BNT), Raiden Network (RDN), Ziliqa (ZIL) či Verge (XVG).

Celý zoznam nájdete v tomto odkaze.

Neúspešné altcoiny sa strácajú z trhu

Už v roku 2017 sme písali, že až šialenstvo okolo kryptomien pominie, 99% coinov postupne zanikne. Prešli tri roky a naozaj sa to deje. Neúspešné projekty strácajú podporuj najväčších búrz a pomaly upadávajú do zabudnutia. Je smutné, že často končia práve kryptomeny, okolo ktorých bol v minulosti poriadny hype.

Hlavným hubom na obchodovanie altcoinov je burza Binance, na ktorej sa odohráva viac než 50% obchodnej aktivity. Jednotlivé platformy sa v posledných dvoch rokoch predstihujú v tom, ktor=á poskytne svojim zákazníkom najlepšie služby. To Binance doviedlo k vytvoreniu Futures paltformy, kde je moźné obchodovaž s až 125x pákou.

Nemáte ešte účet na Binance, Návod ako na to nájdete tu:

Binance – návod (registrácia, vklad, exchange)

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance