Veľkí hráči chcú investovať do kryptomien
Veľkí hráči chcú investovať do kryptomien. Zdroj: Shutterstock.com/Andreanicolini

Investor Anthony Pompliano patrí medzi známych fanúšikov Bitcoinu. Podľa jeho slov je len otázkou času, keď veľké inštitúcie a investori z Wall Street vstúpia do sveta kryptomien.

Veľkí hráči chcú investovať do kryptomien

Anthony Pompliano vo svojom najnovšom videu na YouTube prezradil svojim fanúšikom, že v budúcnosti očakáva vstup investorov z Wall Street do sveta kryptomien, ktorí plánujú podľa viacerých zdrojov investovať obrovské čiastky.

Bez ohľadu na to, čo sa stane s cenami kryptomien, jedna vec je istá. Veľké finančné inštitúcie chcú do kryptomien investovať. Máme informácie z viacerých zdrojov o tom, ako tieto spoločnosti budujú interné tímy, ktoré sa budú naplno venovať Bitcoinu a ďalším kryptomenám,“ uviedol Pompliano.

Spoluzakladateľ a partner Morgan Creek Digital ďalej uviedol, že sa aktuálne čaká iba na vyjasnenie regulačných zákonov. Ak sa tento problém konečne uzavrie, môžeme očakávať obrovský prílev financií zo strany inštitúcií.

Aj keď sme stále v dlhodobej korekcii, máme tu inštitúcie, ktoré sú pripravené vstúpiť do hry. Šesť najväčších svetových bánk chce do kryptomien investovať obrovské čiastky. Čakajú už len na to, keď dostanú zelenú od regulačných úradov,“ dodal Pompliano.

V závere rozhovoru populárny investor uviedol, že mal dôležité rozhovory s viacerými zdrojmi, ktoré mu potvrdili, čo sa v budúcnosti plánuje. Najvyšší záujem zo strany inštitúcii je pochopiteľne o Bitcoin.

Osobne som mal viacero rozhovorov s dôležitými hráčmi z finančného odvetvia. Všetky tieto inštitúcie prijímajú nových ľudí a snažia sa profitovať zo sektoru kryptomien. Či už novými produktami pre klientov, alebo investovaním,“ dodal na záver Pompliano.

Prečítaj si tiež: Aktuálne: ďalšia veľká správa zo sveta kryptomien! Google a Coinbase začali spoluprácu

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance