Shiba Inu môže masívne rásť
Shiba Inu môže masívne rásť. Zdroj: Shutterstock.com/David Sandron

Hlavný vývojár populárneho meme blockchainu Shiba Inu zverejnil informácie o projekte Shibarium. Môžeme očakávať masívny nárast tokenu SHIB?

Shiba Inu s novinkami

Komunita ekosystému Shiba Inu sa v najbližšom období s veľkou pravdepodobnosťou dočká plánovanej aktualizácie Shibarium – Layer 2. S touto informáciou prišiel hlavný vývojár projektu Shytoshi Kusama, ktorý potvrdil, že sa blíži dátum vydania. Na svojom twitterovom účte Kusama uviedol, že vkladajú do tejto aktualizácie veľké očakávania, ktoré komunita určite ocení.

Aktualizácia príde čoskoro a veríme tomu, že si ju komunita zamiluje,“ napísal Kusama.

Shibarium predstavuje jeden z najdôležitejších projektov blockchainu Shiba Inu, ktorého spustenie môže mať pozitívny vplyv aj na cenový vývoj tokenu SHIB.

Prečítaj si tiež: Zlomový november? Väčšina analytikov očakáva, že Bitcoin masívne narastie

Príspevok od hlavného vývojára vzbudil veľkú pozornosť a komunita stále špekuluje, čo prinesie táto dôležitá aktualizácia. Kusama zdôraznil, že je dôležitá trpezlivosť zo strany fanúšikov. Vývojári pracujú tak, aby boli projekty spustené v dokonalej kvalite.

SHIB/USDT
SHIB/USDT 30m TF. Zdroj: TradingView

Shytoshi Kusama síce neuviedol presný termín, je však možné, že sa aktualizácie dočkáme v najbližších dňoch. Token SHIB dokázal na základe týchto informácií vzrásť o viac ako 20 % za posledných 7 dní. Významný posun zaznamenal aj objem obchodov za 24 hodín, ktorý prekročil hranicu 1,11 miliardy dolárov. Po spustení aktualizácie môže tento rast pokračovať.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance