Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní
Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní. Zdroj: Shutterstock.com/vlastas

Ekosystém Shiba Inu patrí z hľadiska spaľovania k najaktívnejším blockchainovým projektom. Spolupráca s Amazonom prináša oslnivé výsledky.

Shiba Inu masívne spaľuje

Partnerský program spoločnosti Amazon umožňuje sieti Shiba Inu efektívne spaľovať tokeny SHIB, čím sa čoraz viac približuje k deflačnému stavu. Travis Johnson, ktorý spravuje twitterový účet @shib_superstore, uviedol, že sa v rámci spaľovania darí dosahovať stále novšie rekordy. Spaľovací mechanizmus od spoločnosti Amazon vykazuje omnoho lepšie a efektívnejšie výsledky ako v prípade konkurencie.

Prečítaj si tiež: Prichádzate v kryptomenách o peniaze? Táto metóda vám môže pomôcť

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Historicky bolo spálených už viac ako 410 biliónov tokenov SHIB. V ponuke tak zostáva ešte 589 biliónov. Miera spaľovania však neustále rastie, takže je len otázkou času, keď tieto údaje opäť klesnú. Len počas víkendu sa z obehu podarilo stiahnuť viac ako 5,3 milióna tokenov, a to všetko vďaka spaľovaciemu mechanizmu Amazon. Za posledných 30 dní sa tento mechanizmus vyšplhal na druhú priečku z hľadiska zárobkov zo spaľovania.

Štatistika spaľovacích mechanizmov
Štatistika spaľovacích mechanizmov. Zdroj: Shiba Inu Twitter

Miera spaľovania sa počas víkendu pohybovala na úrovni 1 000 %. Odvtedy však prišiel pokles. Podľa portálu ShibBurn je aktuálne miera spaľovania 106,35 %. Predstavitelia komunity a samotnej siete kladú na spaľovanie veľký dôraz. Je však otázne, či to bude v súčasnej globálnej situácii dostačujúce.

Myslíte si, že spaľovanie tokenov SHI povedie v dlhodobom čase k rastu ceny kryptomeny? O svoj názor sa môžete podeliť v komentári.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance