Spaľovanie tokenov SHIB pokračuje
Spaľovanie tokenov SHIB pokračuje. Zdroj: Vladimir Kazakov

Ekosystém Shiba Inu pokračuje v deflačnej politike. Miera spaľovania tokenov SHIB vzrástla o takmer 900 %. Sieť aj z tohto dôvodu získala viac ako 40 000 držiteľov v priebehu 3 mesiacov.

Spaľovanie tokenov SHIB

Webový portál Shibburn sleduje štatistiky spaľovania tokenov SHIB. Za posledných 48 hodín sa miera spaľovania zvýšila takmer o 900 %. Ekosystém Shiba Inu sa z hľadiska spaľovania tokenov svojou aktivitou zaraďuje medzi najaktívnejšie blockchainové siete.

Miera spaľovania tokenov SHIB
Miera spaľovania tokenov SHIB. Zdroj: Shibburn

Veľkou mierou prispel k spaľovaniu aj projekt Amazon burner, ktorý bol spustený v októbri 2021. Od tohto momentu dokázal spáliť až 3 miliardy tokenov SHIB. Autorom projektu je herný vývojár Travis Johnson. Počas predošlého víkendu sa mu podarilo dostať z obehu až 50 704 939 tokenov v celkovej hodnote 666 USD. Vývojár tak môže nakupovať tokeny SHIB za získané provízie a následne ich spaľovať.

Prečítaj si tiež: Bitcoin vs. inštitucionálni investori – dokážu jeden bez druhého prežiť? (Komentár)

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Ekosystém Shiba Inu sa aj z vyššie uvedených dôvodov dostáva čoraz viac do pozornosti nových investorov. Za posledné tri mesiace pribudlo v sieti až 40 000 nových držiteľov. Celkový počet adries už prekročil hranicu 1,2 milióna užívateľov.

Celkový počet adries v sieti Shiba Inu
Celkový počet adries v sieti Shiba Inu. Zdroj: CoinMarketCap

12. septembra bol presný počet držiteľov 1 221 112.

Čítaj ďalej: Aktivita v bitcoinovej sieti naznačuje dôležitý pohyb. Čaká nás rast alebo pokles?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance