Sieť Cardano
Sieť Cardano. Zdroj: Shutterstock, WindAwake

Sieť Cardano má naozaj obrovské plány, ktoré môžu svet kryptomien dostať na absolútny vrchol. V nasledujúcich piatich rokoch chce Cardano expandovať a prijať 50 bánk a desať spoločností z prestížneho rebríčka Fortune 500.

Môže ťa zaujímať: Prvá veľká spolupráca je vonku – Cardano a ChainLink spájajú sily!

Cardano je kryptomenou budúcnosti

Jedna miliarda obyvateľov sveta, ktorí aktívne využívajú blockchain. To je hlavný cieľ siete Cardano. V prípade, že sa ich plány naplnia, tak bude prijatie kryptomien naozaj len otázkou času. Do krátkodobých plánov spadá token ADA. Do roku 2026 má byť aktívne zapojený v 50 bankách. S touto správou prišiel generálny riaditeľ nadácie Cardano, Frederik Gregaard.

Zaujímavosťou je, že ak sa sieti tieto plány nepodaria, sľubuje hodlerom ADA možnosť konvertovať tokeny na rôzne fiatové meny s využitím blockchainu Cardano.

Prečítaj si tiež: Technická analýza kryptomien – Dá sa na ňu spoliehať, alebo je to podvod?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Rok 2026

Jedna z najsilnejších komunít vo svete kryptomien má byť podľa vyjadrení nadácie do roku 2026 absolútne sebestačnou. V takomto prípade bude blockchain využívať viac ako 1 miliarda užívateľov.

Plány sú jasné, avšak nebude ľahké ich dosiahnuť. Na to, aby sa to všetko podarilo, nadácia zaviedla dvoj-úrovňový plán. Ten zahŕňa zvýšenie dopytu po blockchaine a zároveň poskytovanie absolútne dokonalého decentralizovaného produktu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre