BTC je stále v býčom flagu
BTC je stále v býčom flagu. Zdroj: Shutterstock.com/Inked Pixels

BTC sa odrazil od supportu na hladine 41 000 $ a potvrdzuje krátkodobé obrátenie trendu. Korekčná štruktúra však zostáva neporušená. Objemy navyše nestúpli nejako zásadne. Napriek tomu, že je rast slabý, tak pokračuje. Kde sa však nachádza potenciálny target a rezistencia? Poďme sa spolu pozrieť na aktuálnu analýzu páru BTC/USD.

Bitcoin vytvoril dvojité dno na hladine 41 000 $ a krátkodobo potvrdil 123 bottom formation. Ten však už dosiahol svoj target a teraz nás bude zaujímať, či cena zvládne aj dlhodobejší 123 bottom formation. Na to by však cena musela prekonať maximum na hladine 45 150 $. Následne sa však hneď vyskytuje rezistencia na hladine cca 46 000 $. Ide o rezistenciu býčieho flagu.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – ako správne identifikovať obrat súčasnej korekcie?

BTC je stále v býčom flagu

Bitcoin skôr či neskôr nakoniec tento býčí flag prekoná smerom nahor a prerazí rezistenciu. Buď sa to stane už teraz alebo cena pôjde naspäť na support a pri ďalšom pokuse sa jej to podarí. Okrem toho sa však cena nachádza v býčom flagu aj z dlhodobého hľadiska a to konkrétne od dosiahnutia ATH. Support vrchnej polovice tohto flagu sa nachádza na zóne cca 38 000 $.

Ak chceme, aby cena prekonala rezsitenciu krátkodobého flagu už teraz, tak potrebujeme, aby narástli aj objemy. To sa, žiaľ, nedeje a preto je pravdepodobné, že najprv bude cena rezistenciu na 46 000 $ rešpektovať. Korekčná štruktúra tak ostala nezmenená aj napriek 9 % rastu.

Mohlo by ťa zaujímať – Čínsky zákaz v septembri 2017 viedol BTC k ATH – zopakuje sa december?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre