herne novinky Gamescom

Tento týždeň bol naozaj nabitý. V Nemecku sa konala herná konferencia Gamescom, na ktorej bolo ohlásených veľa nových herných titulov. Na niektoré z nich sa dnes pozrieme. A ktoré to budú? Skvelá Sci-fi hra Everspace 2, psychologický thriller Control, RPG akcia Remnant: From the Ashes a nakoniec survival hra Death Stranding.

Everspace 2

Akčná hra Everspace z dielne ROCKFISH Games mala u fanúšikov veľký úspech. Hra sa tak dočkala verzie pre Nintendo Switch. A teraz predstavuje pokračovanie.

Druhý diel bude podobný tomu prvému. Okrem hŕby nových lodí, máp, zbraní a nepriateľov však prinesie aj pár ďalších dôležitejších noviniek. V kampani si urobíte pár priateľov, ktorí budú mať svoje vlastné príbehy a úlohy. To vás dovedie do nových výziev.

Dátum vydania je plánovaný na Xbox One, PS4 a PC na rok 2021.

Mohlo by vás zaujímať: Kríza v Amazónii – Pralesy horia! – Kto za to môže a ako vyriešiť situáciu?

Control

Na GamesCom dorazil úplne nový štartový trailer, ktorý vám ešte raz pripomenie príbehovú líniu a to, že si užijete veľa napínavých prestreliek a súbojov.

Herné štúdio Remedy bolo vždy zárukou kvality a aj keď sme sa dočkali občas pár zádrhov, ich hry patria k tomu lepšiemu, čo si možno zahrať. Výnimkou nie je ani pripravovaný psychologický thriller Control, kde sa budete hrať s časopriestorom.

Control vychádza 27. augusta tohto roka pre PC, PS4 a Xbox One.

Remnant: From the Ashes

Ak máte radi loot-shootery s RPG prvkami, máme pre vás dobrú správu. Vyšla nová hra štúdia Gunfire Games, ktorá má za sebou titul Darksiders. Novinka nesie názov Remnant: From the Ashes.

Prvé herné recenzie sú už na svete a podľa všetkého ide o skvelú hru. Titul pôsobí ako zmes akčnej adventúry, loot-shooteru a RPG s možnosťou kooperácie v troch hráčoch. Po výbere triedy sa vydáte do nebezpečného fantasy sveta, ktorý je zamorený monštrami a vy ako lovci sa s nimi budete musieť vysporiadať.

Hra už vyšla a ide iba o digitálnu distribúciu pre PC, PS4 a Xbox One.

Death Stranding

Death Stranding sa prezentuje na Gamescome novým trailerom. Hra je aj napriek blížiacemu sa dátumu vydania stále ešte opradená hŕbou tajomstiev. Nevieme toho veľa a z toho, čo vieme, nie sme o nič múdrejší. K nejasnostiam sa navyše pridala aj otázka, či hra naozaj vyjde iba exkluzívne na PS4 alebo sa nakoniec dočkajú napríklad aj PC hráči. Hru totiž Sony odstránilo zo zoznamu titulov, ktoré si zahráte výhradne na PS4.

Hra vychádza 8. novembra.

Čo čítať ďalej?

[Trailer] Blair Witch – hra, z ktorej vám bude behať mráz po chrbte

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan C.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance