Ahojte, traderi. Od posledného prehľadu trhu sa toho veľa nezmenilo, a preto by som tento prehľad možno poňal trochu inak. Poďme sa pozrieť na celkovú situáciu a trochu si zašpekulovať.

Disclaimer/Tento článok je určený na prehľad. V prípade, že podľa neho budete obchodovať a prerobíte, za vaše straty nemôžeme. Ak máte záujem o profesionálne analýzy trhu, sledujte Trading11.com.

Víkendové výplachy

Na začiatok treba povedať, že prehľad trhu slúži ako laické informovanie o tom, čo sa deje. Prehľad trhu nemá za cieľ predikovať ceny Bitcoinu, ani inej kryptomeny. Na predikcie a technické analýzy je web Trading11. 

Čo sa myslí pod slovom výplachy?

prehľad, (PREHĽAD TRHU) Víkendové výplachy na Bitcoine – Leto sa končí a BAKKT prichádza

Ono, na prvý pohľad sa to zdá ako málo %, ale treba si uvedomiť, že sa nachádzame na 30m grafe. Posledné víkendy sú absolútne typické podobnými výplachmi. Máme leto a likvidita na trhu je nízka. Cez víkend sa zníži na absolútne minimum a potom sme svedkami takýchto sviečok a „formácií“. Je to spôsobené tým, že aj s malým počtom Bitcoinov viem urobiť veľkú sviečku, pretože nemám protistranu.

Leto sa končí a Bitcoin čaká na rozhodujúci pohyb!

Náhoda? Určite nie! Leto na trhoch má svoje typické črty a toto leto na kryptomenách by sa dalo opísať ako nudné a nezaujímavé alebo aj inak povedané korekčné. Dnes sa píše 26. 8. a o pár dní tu máme september. Bitcoin čaká na rozhodujúci pohyb, kde sa rozhodne, či ide o triangel alebo chanel. Je to náhoda? Určite nie! Leto sme prežili v korekčnej štruktúre, kde sme sa mohli spamätať z jarného rastu. Indikátory vychladli, sentiment sa schladil a momentálne sa už kolotoč začína znova rozbiehať.

Na stránke Trading11 je dostupný aj môj kurz Trader2.0!

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

BAKKT efekt

Toto je fundament, na ktorý som extrémne zvedavý, pretože máme 2 možné scenáre.

  1. Cena Bitcoinu pred BAKKTom klesne, pretože veľké inštitúcie budú chcieť nakúpiť lacnejšie. Niečo podobné sa stalo aj 17. 12. 2017 keď spustili CME futures. My si však tento deň pamätáme ako ATH na Bitcoine. Nečudoval by som sa, keby mal BAKKT práve opačný efekt na trh.
  2. Druhý scenár je ten, s ktorým sa všeobecne počíta a to je nový prílev financií do kryptomien a tým logicky vyšší dopyt a vyššia cena Bitcoinu.

Znova zopakujem. Bitcoin je už momentálne veľmi úzko stlačený a bude sa musieť rozhodnúť. Leto sa končí a BAKKT prichádza. Dokonalé načasovanie na prudký pohyb, však?

Čo ďalej? Príďte o 21:00 na môj stream. Webinár opäť prepojíme aj so zaujímavým fundamentom z trhov. V akej kondícii sú akciové indexy? Ako reaguje zlato či striebro? Čo môžeme v ďalších dňoch čakať od kryptomien a Bitcoinu?

Naživo už o 21:00!

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

  • Viac než 26 hodín videí
  • +20 powerpoint prezentácií
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Skúšobné cvičenia
  • A veľa ďalšieho…

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze:

KLIK

Čo čítať ďalej?

Technológia, ktorá výrazne zníži riziko havárií – Poisťovniam však budeme platiť rovnako

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of