Psychologický horor Blair Witch predstavuje nový trailer na práve prebiehajúcom Gamescome. Hra, ktorá berie inšpiráciu z pôvodného filmového spracovania vyzerá naozaj strašidelne. Preto nie je div, že sa zaradí medzi to najlepšie, čo môžeme medzi hororovými hrami nájsť.

Zábery, z ktorých mrazí

Trailer vám nedá príliš vydýchnuť. Preskakuje z jednej scény do druhej a neustále vás drží v napätí. Tvorcovia nám predvádzajú ďalšie útržky herných záberov aj strihy, ktoré pôsobia ako nie veľmi príjemné spomienky hlavného hrdinu. K hrôzostrašnej atmosfére prispieva aj naozaj nádherne spracované prostredie podivného lesa, v ktorom sa nebudete ani na chvíľku cítiť v bezpečí. Hra by vďaka skvelej grafike, zvukovej stope a naozaj desivým scenárom mala patriť medzi najlepšie hororovky, aké kedy na PC a konzolách vyšli.

Mohlo by vás zaujímať:Tri nevyriešené otázky o vesmíre – Čo trápi najmúdrejšie mozgy sveta?

Záver

Blair Witch bude dostupné v rozlíšení 4K pre hráčov na PC a Xboxe One. Vydanie je naplánované už na 30. augusta. Ak ste si už teraz istí, že hru budete kupovať, neváhajte a predobjednajte si ju na Steame, pretože keď tak urobíte, dostanete zdarma deluxe upgrade. Ten vám dá ako bonus k hre aj soundtrack a tiež bonus v podobe digitálneho albumu The Art of Blair Witch.

Čo čítať ďalej?

[Trailer] Najočakávanejšia hra budúceho roku Cyberpunk 2077 v novom traileri

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan C.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of