Ethereum čaká historický rast
Ethereum čaká historický rast. Zdroj: Shutterstock.com/Jin Odin

Dlhoročný kryptomenový analytik so pseudonymom Moustache očakáva pozitívne obdobie v prípade druhej najväčšej kryptomenovej siete. Ethereum podľa neho odštartuje najväčší rast vo svojej histórii.

Ethereum očakáva veľký rast

Trh s kryptomenami sa nachádza v dlhodobej korekcii. Aj napriek tomu je veľká časť analytikov naklonená k pozitívnej budúcnosti. Analytik Moustache Ethereu predpokladá mimoriadne pozitívnu budúcnosť v podobe historického rastu.

Moustache sa opiera o historické vzorce z rokov 2016 – 2017 a podľa jeho predikcie sa tento vzorec opakuje s extrémnou presnosťou.

Vzorec z rokov 2016 až 2017 sa takmer identicky opakuje. Ethereum čoskoro začne jeden z najväčších rastúcich trhov v histórii kryptomien,“ uviedol Moustache.

Prečítaj si tiež: „Wall Street a špičkové finančné inštitúcie čakajú na moment, aby mohli masívne investovať do kryptomien,“ upozorňuje investor Anthony Pompliano

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Skúsený analytik okrem iného spomenul aj ďalší ukazovateľ, ktorý môže byť náznakom rastu Etherea. Ide o klesajúcu ponuku v obehu, ktorá za dva dni znížila o takmer 4 000 ETH. Okrem toho vzrástol aj počet nových adries ETH a dosiahol tak 10-mesačné maximum 5 044 161. Otvorený záujem o ETH na najväčšej kryptomenovej burze Binance narástol o 10 % na historické maximum 1,3 milióna ETH. To však nie je všetko.

Aj samotná sieť pridala do svojej siete až 135 780 adries, čo predstavuje najvyšší počet od 7. decembra 2021. Ide o veľmi pozitívne výsledky, keďže aktivita po historickej aktualizácii Merge klesla.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance