Ethereum testuje predošlé minimum. Zdroj: Shutterstock.com/FellowNeko

Ethereum, tak ako všetky ostatné highcapové mince a iné altcoiny, reagovalo na pokles BTC a prepadlo sa spoločne so zvyškom trhu. Trhová cena ETH však testuje predošlé dlhodobé minimum, na rozdiel od Bitcoinu, ktorý sa pod toto minimum už prepadol. Niet sa čomu diviť, keďže ETH je voči BTC v dlhodobom rastúcom trende.

Trhová cena sa v čase písania článku nachádza na hladine 2 840 $. Je tak v zóne predošlého dlhodobého minima so supportom 2 700 $. Ďalšie dlhodobé minimum sa nachádza až na hladine 1 800 $, čo znamená, že od ukončenia dlhodobého rastu sme pomerne ďaleko.

Ethereum testuje predošlé minimum
Ethereum testuje predošlé minimum. Zdroj: TradingView

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si tiež – Cardano analýza – cena na lokálnom maxime? Target 2,15 $ nemusíme dosiahnuť hneď

Ethereum testuje predošlé minimum

V prípade, že sa Bitcoin rozhodne v silnej korekcii pokračovať, tak nebude výnimkou ani Ethereum. V takomto scenári by pravdepodobne ani ETH neudržalo svoje predošlé minimum. Trh sa v súčasnosti hýbe ako celok. RSI je krátkodobo prepredaný, čo znamená, že sa môže formovať lokálne minimum.

Toto minimum však bude iba súčasťou korekčnej štruktúry. Skôr či neskôr nakoniec cena prekoná rezistenciu vlajky, no otázne je kedy. Taktiež tu chýbajú objemy, ktoré sú potrebné pri obrátení trendu. Aj tu teda musíme hľadať nový support a rastúce minimá, po ktorých cena prekoná maximum medzi nimi.

Mohlo by ťa zaujímať – Až 43 % objemu obchodovania s BTC prebieha počas trhových hodín v USA

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre