MicroStrategy neplánuje predávať BTC
MicroStrategy neplánuje predávať BTC. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Generálny riaditeľ MicroStrategy Michael Saylor nemá v pláne predávať BTC v hodnote 5 miliárd dolárov aj napriek výraznému poklesu.

MicroStrategy a BTC

Michael Saylor podľa najnovších informácií nechce predať bitcoiny v hodnote 5 miliárd USD. Pre agentúru Bloomberg povedal, že aj keď Bitcoin trpí dlhodobým medvedím útokom, on osobne je býkom a určite neplánuje predávať. Zaujal najmä jeho sebaistý a rozhodný postoj:

„Nikdy. Nie. Nie sme predajcovia. My len získavame a držíme Bitcoin, však? To je naša stratégia.“

Prečítaj si tiež: Ruská bezpečnostná služba (FSB) „presvedčila” šéfku centrálnej banky k zákazu kryptomien po celej krajine!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Spoločnosť MicroStrategy sa preslávila aj tým, že sa v auguste 2020 stala prvou verejnou korporáciou v USA, ktorá drží Bitcoin vo svojej súvahe. Od tohto momentu sa konto spoločnosti zvýšilo o 124 391 BTC. Pri aktuálnych cenách to robí približne 5,2 miliardy USD. Po tom, čo spoločnosť ohlásila svoj postoj a nákup BTC, jej akcie vzrástli o viac ako 900 %. Spoločnosť sa striktne drží sľubu, ktorým bolo neustále zvyšovanie portfólia BTC.

Aj napriek nedávnemu medvediemu útoku, Saylor považuje Bitcoin za jedno z najlepších aktív pri ochrane proti inflácií. Dokonca nemá žiadne obavy o cene a možných budúcich poklesov. Saylor sa netají svojím negatívnym názorom na štandardné meny, ktoré nazval ako „topiace sa kocky ľadu“. Bitcoin označil ako „skvelý vstupný bod pre inštitucionálnym investorom.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre