Ethereum mierne rastie v rámci vlajky
Ethereum mierne rastie v rámci vlajky. Zdroj: Shutterstock.com/CodedeatH33

Ethereum sa podobne ako celý trh odrazilo od lokálneho minima, no stále sa mu nepodarilo dosiahnuť vyššie dlhodobé lokálne minimum. Momentálne sa cena nachádza stále v býčej vlajke, ktorá by mala byť nakoniec ukončená prerazením rezistencie. Zatiaľ však pokračujeme v štruktúre. Kde sa nachádza ďalší target?

Trhová cena ETH sa momentálne nachádza v strede vlajky a z krátkodobého hľadiska tu môže vytvoriť lokálne maximum. Ak však bude rastúci trend pokračovať,  rezistencia a target sa nachádzajú na hladine cca 3 650 $. Ide o dlhodobo významnú hladinu a okrem toho sa v tejto zóne nachádza aj rezistencia samotnej vlajky.

Ethereum pokračuje vo vlajke
Ethereum pokračuje vo vlajke. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – JPMorgan prieskum – iba 5 % verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 $ v roku 2022

Ethereum pokračuje vo vlajke

Na spomínanú rezistenciu sa pravdepodobne nedostaneme hneď, ale cenu budú sprevádzať aj menšie poklesy. Ak by náhodou vznikla hlbšia korekcia, tak podstatné bude dosiahnuť vyššie minimum ako na hladine 3 000 $. Potom by sme mohli začať uvažovať nad reverziou trendu a následne prekonať rezistenciu vlajky.

Momentálne to ešte nevidím na prerazenie rezistencie vlajky pri prvom pokuse. Je to, samozrejme, možné, no za aktuálnej situácie je v hre aj vytvorenie sideway štruktúry, kde rezistencia so supportom budú tak blízko, že nakoniec bude vlajka ukončená. Trend by však v takomto scenári musel byť býčí na celom trhu.

Mohlo by ťa zaujímať – Dosiahne Bitcoin konečne hodnotu 100 000 USD a aký bude rok 2022 pre kryptomeny?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance