Dolce and Gabbana
Dolce and Gabbana. Zdroj: Shutterstock, Tupungato

Sektor NFT získava stále väčšiu popularitu, o čom svedčí aj jeho využitie v reálnom svete. Pred nedávnom vstúpila do tejto oblasti kryptomien aj svetoznáma módna značka Dolce and Gabbana.

Prečítaj si tiež: Rusko: Parlament dôkladne zváži regulácie pre podozrivých kryptoinvestorov!

Dolce and Gabbana s NFT kolekciou

Taliansky gigant zo sveta módy vstúpil do sveta NFT vydaním svojej kolekcie s názvom „Collezione Genesi”. Ide o debutovú NFT kolekciu tejto značky, ktorá pozostáva z rôznych digitálnych a fyzických diel. Dražba tejto kolekcie prebiehala na NFT trhovisku UNXD, ktoré pracuje na sieti Polygon. Značka sa pred pár dňami pochválila veľmi pekným číslom predaja. Kolekcia zinkasovala viac ako 1 885 ETH, čím sa stala najúspešnejším digitálnym módnym dropom v histórii.

Predmety a jednotlivé NFT produkty sa prezentovali na troch významných módnych podujatiach v spolupráci s UNXD. Konkrétne ide o udalosť Alta Moda, Alta Sartoria a Alta Gioielleria. Samotná aukcia bola spustená na webovej stránke UNXD 26. septembra.

Môže ťa zaujímať: El Salvádor: prešiel mesiac od prijatia Bitconu v krajine – aké sú odozvy ?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Samotní víťazi aukcie získali okrem digitálneho NFT aj jeho fyzickú verziu. Napríklad, tzv. sklenený oblek obsahoval súbor digitálneho, fyzického a taktiež zážitkového tovaru.

Ukážka typov produktov pre víťazov
Ukážka typov produktov pre víťazov. Zdroj: UNXD

Trhovisko UNXD uviedlo, že o danú kolekciu sa postarali samotní zakladatelia známej značky, Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Vytvorenie návrhov a kompletizácia kolekcie si vyžiadala neuveriteľných 16 000 hodín práce.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre