Coinbase spúšťa NFT platformu
Coinbase spúšťa NFT platformu. Zdroj: Shutterstock.com/rarrarorro

Odkedy bol Waitlist zverejnený 12. októbra, už bolo viac ako 1 milión prihlásených na platformu NFT spoločnosti Coinbase.

Spoločnosť otvorila Waitlist prostredníctvom príspevku na blogu, v ktorom oznámila svoju platformu NFT. Tá by sa mala spustiť koncom tohto roka. Platforma s názvom Coinbase NFT bude spočiatku podporovať tokeny ERC-721 a ERC-1155 založené na ETH a v budúcnosti plánuje rozšíriť podporu na ďalšie blockchainy.

V čase písania článku čaká takmer 1,1 milióna ľudí na prístup k platforme NFT. Sanchan Saxena, viceprezident pre produkty spoločnosti Coinbase, na twitteri uviedol, že stránky dočasne prerušilo šialené množstvo návštevníkov v poradovníku.

Burza má približne 68 miliónov overených používateľov a 8,8 milióna aktívnych používateľov mesačne k 2. štvrťroku 2021. Platforma NFT by čoskoro mohla poskytnúť obrovskú konkurenciu gigantom, ako je OpenSea. Podľa údajov DappRadar má OpenSea 30-dňový priemer 260 000 aktívnych používateľov, ktorí za posledný mesiac vykonali spolu 2,49 milióna transakcií.

Mohlo by ťa zaujímať – Inštitucionálni investori za týždeň naliali 226 mil. $ do produktov BTC

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Coinbase NFT bude najprv dostupné pre USA

Platforma Coinbase NFT bude pôvodne dostupná pre zákazníkov v USA starších ako 18 rokov, než bude v budúcnosti uvedená na medzinárodné trhy.

Vstup burzy do sektora NFT nastáva po tom, čo konkurenčné kryptoburzy FTX a Binance spustili svoje vlastné trhy NFT. Binance NFT otvorila svoje brány v júni, pričom cieľom platformy bolo poskytnúť nízke transakčné náklady. FTX a FTX.US až minulý mesiac spustili platformy NFT.

Prečítaj si tiež – Nový rekord – sieť BTC spracovala za deň 31 miliárd dolárov v transakciách

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre