SushiSwap je v problémoch
SushiSwap je v problémoch. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Zdá sa, že informácie o internom chaose v spoločnosti SushiSwap sa potvrdzujú. Zo svojej pozície technického riaditeľa rezignoval Joseph Delong.

Ako je na tom Sushiswap?

V stredu v neskorých večerných hodinách bola zverejnená správa o okamžitej rezignácii technického riaditeľa trinástej najväčšej decentralizovanej burzy podľa objemu obchodov, SushiSwapu.

Vyhlásenie Josepha Delonga:

„Prajem Sushi všetko najlepšie. Som však smutný z toho, že je ohrozená zvnútra, ale aj zvonka. Chaos, ku ktorému aktuálne dochádza, pravdepodobne nevyústi do riešenia, ktoré bez radikálnej štrukturálnej transformácie zanechá DAO s oveľa väčším tieňom, ako kedysi. Teraz ma čaká mesačná dovolenka s manželkou a deťmi a následne začnem budovať svoj ďalší projekt. Nech žije Sushi.“

Mohlo by ťa zaujímať: Whatsapp zavádza v USA kryptoplatby prostredníctvom chatu

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Delong sa v minulosti vyjadril, že je sklamaný z neschopnosti SUSHI zrealizovať spustenie Optimism, teda riešenie škálovania druhej vrstvy pre Ethereum. Delong sa vyjadril aj k hackerskému útoku, pri ktorom boli ukradnuté prostriedky v hodnote 3 miliónov dolárov. Údajne má od menších centralizovaných búrz k dispozícii identitu niektorých hackerov.

Rezignácia však s veľkou pravdepodobnosťou nebola spôsobená len technickými neúspechmi projektu. Po oznámení rezignácie sa Delong rozhodol zverejniť sériu screenshotov, ktoré naznačujú obťažovanie zo strany komunity SUSHI.