Crypto com prekvapuje
Crypto com prekvapuje, zdroj: www.shutterstock.com/GorevEvgenii

Slávny hollywoodský herec Matt Damon bude novou tvárou na kryptoplatforme Crypto.com, ktorá neplánuje zaostávať za konkurenciou.

Reklama s názvom “Fortune Favours the Brave” bude vysielaná vo viac ako 20 krajinách po celom svete.

Môže ťa zaujímať: Veľký krok pre FTX – kryptoburza bude predstavená na najsledovanejšej udalosti v USA!

Crypto.com si získalo svoju celebritu

Crypto.com verejne oznámilo globálnu reklamnú kampaň, v ktorej získal hlavnú úlohu hollywoodský herec Matt Damon.

Reklama “Fortune Favours the Brave” je v réžii držiteľa Oscara Wallyho Pfistera. „Zdôrazňujeme princípy našej spoločnosti, zatiaľ čo inšpirujeme tých, ktorí chcú zmeniť priebeh histórie,” tvrdia v Crypto.com.

Spoločnosť uviedla, že reklama v hlavnej úlohe Matta Damona bude vysielaná vo viac ako 20 krajinách sveta a bude stavať na svojich nedávnych a veľmi významných sponzorstvách vrátane Formuly 1, UFC, basketbalového tímu Philadelphia 76ers a ďalších.

CEO Kris Marszalek v sérii tweetov vysvetlil: „Reklama je poctou pre tých, ktorí nás dostali tak ďaleko, a je tiež pozvánkou pre tých, ktorí nás posunú ďalej. Sme komunita pracujúca na budúcnosti internetu, konkrétne Web3. Ten bude bežať na kryptomenách, bude spravodlivejší a otvorenejší. Web3 bude vo vlastníctve nezávislých developerov užívateľov, tj. vás všetkých.”

CEO taktiež hovorí, že toto je ich prvá, no určite nie posledná reklamná kampaň.„Chceme vytvárať veľmi silné spojenie. Kryptomeny už dávno nie sú len o obchodovaní na kryptoburzách, ale skôr o inováciach a budúcnosti internetu.”

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kryptomeny pomáhajú aj tým, ktorí to potrebujú

Crypto.com už nejakú dobu spolupracuje s Water.org, čo je globálna nezisková organizácia, na ktorej založení sa podieľal aj Matt Damon. Nadácia dodáva vodu a bežné potreby ľuďom v núdzi. Spoločnosť poskytla neziskovej organizácii podporu vo výške 1 milióna dolárov a začína iniciatívy na povzbudenie viac ako 10 miliónov používateľov po celom svete, aby túto vec podporili.

Matt Damon komentoval: „Rovnako ako to, čo robíme s Water.org, Crypto.com je platforma, ktorá zdieľa spoločne so mnou môj záväzok zlepšiť život ľudom po celom svete a pomôcť im postaviť sa na nohy a vybudovať perspektívnu budúcnosť. Spoločnosť Crypto.com vytvorila kryptoplatformu, ktorá bude voľne prístupná a hlavne stavia ľudí na prvé miesto.”

Čítaj ďalej: Ako najlepšie zarobiť v dobe HYPU? TOP tipy na trading kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre