Coinbase a obchodovanie futures
Coinbase a obchodovanie futures. Zdroj: Shutterstock.com/FellowNeko

Popredná americká kryptoburza Coinbase podala žiadosť o registráciu Futures Commission Merchant (FCM) u Národnej Futures Asociácie (NFA). Podrobnosti sú skromné, ale podľa webových stránok NFA bola nevybavená žiadosť podaná 15. septembra pod názvom „Coinbase Global Inc.“

Coinbase vyzdvihol tento krok prostredníctvom twitteru 16. septembra. Uviedol, že „toto je ďalší krok k rozšíreniu ponuky obchodovania s futures a derivátmi na platformách. Cieľom je ďalej rásť v krypto ekonomike.“

Ak sa burza stane schváleným členom FCM podľa NFA, firma sa potom bude musieť zaregistrovať u amerického regulátora derivátov Commodity Futures Trading Commission, aby dostala zelenú.

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si taktiež – Coinbase plánuje prostredníctvom dlhu získať 1,5 miliardy dolárov

Akú ma Coinbase konkurenciu?

Trhy s kryptoderivátmi prevyšujú veľkosť spotových trhov a napriek množstvu regulačných derivátov FUD v roku 2021 stúpali na popularite. Podľa údajov spoločnosti CoinGecko trh za posledných 24 hodín spracoval viac ako 143 miliárd dolárov. Binance, FTX a Bybit v súčasnosti vedú, pokiaľ ide o 24-hodinový otvorený záujem (OI). Táto top 3 má OI 10,1 miliardy dolárov, 6,8 miliardy dolárov a 3,8 miliardy dolárov.

Spoločnosť Coinbase bude dúfať, že jej prechod na futures a deriváty bude oveľa plynulejší ako USDC lending produkty.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – trhová cena je na rezistencii, dokáže ju prekonať?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Miroslav