Coinbase dominuje na app store
Coinbase dominuje na app store, zdroj: shutterstock.com/Autor: Tada Images

Coinbase a Crypto.com sú aktuálne najsťahovanejšie kryptomenové aplikácie na Apple App Store v USA. Práve tieto dve aplikácie sa predbiehajú s takými gigantmi, akými sú Facebook, Instagram či TikTok.

Aktuálne podľa Top Charts na Apple App Store je úplný líder v počte stiahnutí aplikácia burzy Coinbase. Na druhom mieste je TikTok a hneď za ním je ďalšia burza, Crypto.com. Nasledujú aplikácie ako YouTube, Facebook a Instagram. Crypto.com aktuálne rastie hlavne pre kampaň s hercom Mattom Damonom. Podporu určite má aj so svojimi ďalšími kampaňami. Napríklad ich značka sa objavuje vo svetovom pohári F1 či na rôznych futbalových a hokejových podujatiach.

Coinbase dominuje aj vďaka Shiba Inu

Coinbase, naopak, môže mať momentálne hype pre zalistovanie kryptomeny Shiba Inu, ktorá valcuje niekoľko rebríčkov a je o ňu extrémne veľký záujem. Dokonca za posledných 24 hodín má tento meme coin väčšie obchodné objemy, ako kryptomenový gigant Ethereum.

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Rebríček stiahnutia aplikácií na Apple App Store jasne ukazuje, že o kryptomeny je veľmi veľký záujem a prakticky desiatky miliónov ľudí ich chce každý mesiac nakupovať. V máji u nás na Slovensku na Google Android store hneď v niekoľkých kategóriách dominovala burza Binance.

Prečítaj si aj: Burza Coinbase v obrovských problémoch – je offline vďaka SHIB-u?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre