Melania Trumpová gratuluje k výročiu BTC
Melania Trumpová gratuluje k výročiu BTC,zdroj: www.shutterstock.com/markreinstein

Melania Trumpová je jedna z najnovších celebrít, ktorá sa ponorila do sveta NFT a vytvára príspevky súvisiace s kryptomenami na sociálnych médiách.

Krátko po spustení vlastného projektu NFT, bývalá prvá dáma Spojených štátov, Melania Trumpová, zverejnila pozitívnu správu o Bitcoine na svojom Twitteri. Môže byť celkom zaujímavé, čo na to povedal jej manžel, bývalý prezident USA a jeden z najväčších kritikov kryptomien.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin analýza – čo ak cena vyletí zo sideway štruktúry smerom nadol?

Bitcoinu a jeho tvorcovi želajú len to najlepšie

Začiatkom tohto týždňa Melania popriala Bitcoinu všetko najlepšie k narodeninám. Ako väčšina z vás už určite vie, najväčšia kryptomena na svete oslávila 13 rokov existencie.

Bývalá prvá dáma USA zverejnila nasledujúci status:

„Všeobecne sa uvádza, že trhová kapitalizácia Bitcoinu presahuje 1 bilión USD. Pripomíname si 13. výročie prvého bloku pod názvom Bitcoin Genesis Block. Všetko najlepšie, Satoshi Nakamoto.“

Melania má pravdu, že už dlhú dobu kapitalizácia BTC presahovala 1 bilión amerických dolárov. Avšak v čase písania tohto článku je trhová kapitalizácia podľa údajov z Coinmarketcap menej ako 900 miliárd dolárov. Naposledy bola jeho hodnota nad biliónom začiatkom decembra minulého roka.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Melania vidí veci inak, ako manžel Donald Trump

Mnoho ľudí v kryptokomunite vrátane spoluzakladateľa Morgan Creek Digital, Anthonyho Pompliana, zverejnilo, že pani Trumpová by sa mohla stať  „Bitcoinerkou“ alebo sa aktívne zapájať do odvetvia kryptomien.

Iní poukázali na poznámky proti BTC, ktoré nejedenkrát vyhlasoval manžel Melanie Trumpovej. Trump v posledných rokoch opakovane kritizoval Bitcoin, nazval ho podvodom a tvrdil, že ho kryje len „vzduch“.

Bývalá prvá dáma taktiež oficiálne oznámila svoj prvý kontakt s platformou NFT v polovici decembra 2021 a spustila svoju prvú digitálnu zbierky s názvom Melania’s Vision. Predaj NFT sa uskutočnil na blockchaine Solana, ktorý má, mimochodom, poslednú dobu menšie problémy.

Čítaj ďalej: Aké boli najzaujímavejšie predikcie populárnych osobností v roku 2021?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance