H&M nebude otvárať svoj obchod v metaverze
H&M nebude otvárať svoj obchod v metaverze, zdroj: www.shutterstock.com/Iqa_f

H&M, jedna z najväčších svetových módnych spoločností, poprela správy o tom, že otvára svoj obchod v metaverze. Podľa falošných správ sa mohli zákazníci prechádzať po obchodoch a nakupovať výrobky svojim avatarom v metaverze.

Fake news!

Niekoľko známych žurnálov v pondelok informovalo, že svetový gigant H&M bude „otvárať“ svoj obchod v metaverze. Písal o tom napríklad známy The Economic Times.

Mohlo by ťa zaujímať: Na rade je Samsung – spoločnosť oznamuje spustenie NFT platformy v inteligentných televízoroch!

Hennes & Mauritz je svetoznámou módnou a dizajnovou spoločnosťou s 53 online trhmi a obchodmi v 75 krajinách po celom svete. H&M má takmer 5 000 svojich kamenných predajní po celom svete. Jeho najväčšie trhy sú Nemecko, USA, Spojené kráľovstvo, Švédsko, Rusko či Taliansko.

Spoločnosť však poprela všetky správy o tom, že by otvárala svoju predajňu vo virtuálnom svete. Bitcoin.com dostal oficiálnu odpoveď od hovorcu spoločnosti H&M:

„Potvrdzujeme, že spoločnosť H&M v súčasnosti žiaden obchod v metaverze neotvára.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

H&M naďalej zostáva v našej realite

Podľa nepravdivých správ spoločnosť uviedla, že zákazníci budú môcť nakupovať v tzv. Ceek City universe. Platby by tam boli vykonávané pomocou Ceek tokenu (CEEK).

Nepravdivé správy okrem toho tvrdili, že zákazníci budú mať k dispozícii oblečenie, ktoré si zakúpili vo virtuálnom obchode H&M. Prístup by k nemu potom mali aj v kamenných predajniach.

Hovorca spoločnosti takisto potvrdil nepravdivé správy a dodal, že „Hennes & Mauritz nikdy nespolupracoval a nespolupracuje s Ceek City universe“.

Čítaj ďalej: Shiba Inu disponuje iniciatívnym projektom spaľovania – zapojilo sa až 9 spoločností!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance