Predikcie kryptomien pre rok 2021 od známych osobností
Predikcie kryptomien pre rok 2021 od známych osobností. Zdroj: Shutterstock, Vit-Mar

Binance

Aké boli najpresnejšie a častokrát podozrivo presné predikcie vývoja kryptomien známych miliardárov?

Predikcie populárnych osobností v roku 2021

Niektorí známi miliardári, ktorí sa angažujú aj vo svete kryptomien, priniesli počas minulého roka mnoho zaujímavých predikcií, ktoré boli častokrát veľmi presné.

Shortovanie vrcholu Dogecoinu

S prvým veľmi presným odhadom prišiel generálny riaditeľ spoločnosti Digital Currency Group Barry Silbert, ktorý 8. mája na svojom Twitteri zverejnil zaujímavú správu. Svojim fanúšikom a hlavne hodlerom DOGE odporučil, aby začali svoje zisky konvertovať do BTC. Psí projekt sa v priebehu 24 hodín prepadol o 40 % a do dnešného dňa sa cena nezotavila.

Bitcoin na hodnote 69 000 USD

Medzi najväčších a zároveň najznámejších fanúšikov kryptomien patrí aj Elon Musk. Ten 22. októbra zverejnil tweet, v ktorom bol vyobrazený pár ležiaci na posteli pri sledovaní obrazovky, na ktorej svietili ceny dvoch najväčších kryptomien, teda BTC a ETH. Hlavne u BTC bol tento odhad dokonale presný, keďže 10. novembra dosiahol hodnotu 69 000, čo bol, paradoxne, aj cenový vrchol.

Solana s obrovským profitom

Generálny riaditeľ burzy FTX a zároveň najbohatší človek vo svete kryptomien, Sam Bankman-Fried, umlčal kritikov, ktorí tvrdili, že je Solana vysoko nadhodnotená. Asi netreba nijako hlbšie rozoberať, aká bola realita. Solana sa stala jednou z najvýkonnejších kryptomien v roku 2021, keď dosiahla profit neuveriteľných 5 733 %.

Regulačné orgány v USA schválili ETF pre Bitcoin

S touto predpoveďou prišiel generálny riaditeľ Galaxy Digital Mike Novogratz, ktorý tvrdil, že v roku 2021 bude v USA prijatý prvý ETF fond Bitcoinu obchodovaný na burze.

Prečítaj si tiež: Predajcovia sú podľa tejto metriky vyčerpaní – začne Bitcoin znovu rásť?

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Čínsky BAN bol pre Bitcoin prínosom

Generálny riaditeľ MicroStrategy Michael Saylor, mal úplnú pravdu keď tvrdil, že čínsky zákaz bude v konečnom dôsledku pre Bitcoin prospešný.

USA sú aktuálne ťažobnou veľmocou a sieť Bitcoinu je silnejšia, než kedykoľvek predtým, čo dokazuje aj hash rate, ktorý dosiahol nové ATH.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre