Donald Trump kryptomeny
Donald Trump kryptomeny,zdroj: www.shutterstock.com/levradin

Bývalý, 45. prezident v poradí Donald Trump, sa pred záverom tohto roka vyjadril na tému kryptomien. Tvrdí, že kryptomeny sú veľmi nebezpečná vec a varuje pred „explóziou“ vo finančnom svete. Vyjadril sa aj o svojej novej platforme Truth Social a taktiež o NFT svojej manželky, Melánie Trumpovej.

Mohlo by ťa zaujímať: Salvádor zrealizoval nákup 21 BTC – je za tým veľká symbolika!

Trump pred Vianocami ešte stihol skritizovať kryptomeny

Reportér z Fox Business poznamenal, že mestá ako New York či Miami začínajú adoptovať Bitcoin do svojich finančných systémov. Potom sa Trumpa opýtal, čo si myslí o kryptografii a kryptomenách. Trump sa vyjadril následovne a zopakoval svoj kryptoskeptický postoj:

„Nikdy som ich nemal rád. Mám rád náš americký dolár. Verím, že hlavnou menou by mal ostať americký dolár. Opakujem, nikdy som nebol fanúšikom kryptomien. Avšak môžeme vidieť, ako sa stále viac a viac šíria vo svete a nikto s tým nič nerobí.“

Trump ďalej pokračuje: „Pozrite sa, chcem mať aj naďalej menu nazývanú americký dolár. Nič viac. Nechcem mať nič iné. Jedného dňa nastane taká „explózia“, akú sme vo finančnom svete ešte nikdy nevideli. Príde veľká technologická explózia. Myslím si, že je to veľmi nebezpečná vec.“

Bývalý prezident USA sa nikdy o kryptomenách nevyjadroval pozitívne. V auguste tvrdil, že kryptomeny sú katastrofa a Bitcoin nazval podvodom, ktorý potrebuje poriadnu reguláciu.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Trumpovci sú na internete naďalej aktívni

Melania Trump minulý týždeň oznámila, že predáva NFT s názvom Melania’s Vision na svojej novo spustenej platforme NFT, ktorá plánuje pravidelne vydávať rôzne tokeny. Trump v komentári k plánom nezameniteľného tokenu svojej manželky povedal: „Jej sa bude dariť výborne. Má veľkú predstavivosť. Ľudia milujú našu bývalú prvú dámu, to vám môžem povedať.“

Pokiaľ ide o jeho platformu Truth Social, tu miliardár zdôraznil, že to bude „veľké“. Objasnil, že nová platforma bude alternatívou k spoločnostiam v Silicon Valley, o ktorých tvrdí, že sú proti nemu a iným konzervatívcom.

Čítaj ďalej: Bývalý šéf Twitteru Jack Dorsey tvrdí, že Bitcoin v budúcnosti nahradí americký dolár

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre