CEO burzy Binance ostro zareagoval na agentúru Reuters
CEO burzy Binance ostro zareagoval na agentúru Reuters. Zdroj: Shutterstock.com/II.studio

Generálny riaditeľ burzy Binance sa ostro ohradil voči nekalým praktikám novinára z agentúry Reuters, ktorý chcel zverejniť reportáž o jeho deťoch.

CEO burzy Binance reaguje

Changpeng Zhao (ďalej „CZ“) stojí na čele najväčšej kryptomenovej burzy Binance. Pred pár dňami sa stal terčom nekalých praktík novinára z agentúry Reuters, ktorý mal v úmysle uverejniť reportáž o jeho deťoch. CZ na tento krok reagoval veľmi rozhorčene a svoju sťažnosť sa dokonca rozhodol oznámiť celej komunite. Podľa jeho slov to nie je prvýkrát, čo sa agentúra Reuters snažila očierniť jeho meno. Už dlhšie obdobie údajne vedú úmyselnú negatívnu kampaň voči burze Binance.

CZ sa ostro ohradil aj voči nedávnym informáciám z dielne Reuters, v ktorých agentúra informovala o nedodržiavaní regulačných zákonov zo strany Binance. To, samozrejme, nie je pravda. CZ viedol 10. októbra rozhovor so spomínaným novinárom a ten mal v úmysle okrem regulačnej témy zverejniť aj informácie o jeho deťoch.

Takéto chovanie je neprípustné a bezcharakterné. Jeho reportáž by mohla ohroziť moje deti. Agentúra Reuters dosiahla týmto krokom nové dno. Prekročili tým všetky hranice,“ uviedol Changpeng Zhao.

 

Prečítaj si tiež: Profesor Siegel upozorňuje, že kryptomeny určite v budúcnosti porastú. Čaká Bitcoin už teraz rast 30 %?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

CZ ďalej upresnil, že burza Binance naďalej pracuje na záväzku dodržiavať všetky predpisy a regulačné nariadenia. V roku 2022 prijala už viac ako 4 000 zamestnancov z oblasti regulácií a predpisov.

Agentúra Reuters pred nedávnom zverejnila správy o tom, že burza Binance bola zapletená do kauzy prania špinavých peňazí vo výške 2,35 miliardy dolárov. CZ doteraz nerozumie, ako agentúra prišla na túto sumu.

Napriek tomu, že je číslo agentúry Reuters značne nadhodnotené, dokazuje to, že burza Binance patrí k najúčinnejším finančným inštitúciám pri udržiavaní nezákonných prostriedkov mimo svojej platformy. Máme nulovú toleranciu voči trestnej činnosti,“ dodal CZ.

Čítaj ďalej: TOP 3 kryptomeny pre budúci býčí cyklus

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance