TOP 3 kryptomeny
TOP 3 kryptomeny. Zdroj: shutterstock.com/Joyseulay

Nie všetky kryptomeny rastú každý cyklus rovnako, čo spôsobuje rozmanitosť v rebríčku mincí podľa trhovej kapitalizácie. Uprostred nepriaznivej situácie na trhoch mnoho investorov predpovedá a špekuluje nad tým, ktoré kryptomeny budú tie najlepšie v ďalšom rastúcom trende.

Známy kryptomenový analytik InvestAnswers vo svojom najnovšom videu hovoril o troch najlepších kryptomenách pre budúci bullrun. Spolu s Benjaminom Cowenom a Robom z Digital Asset News diskutovali analytici o altcoinoch, ktoré je vhodné nakúpiť počas prebiehajúceho klesajúceho trendu. Hlavné mince, ktoré v súčasnosti InvestAnswers sleduje, sú Solana (SOL), Fantom (FTM) a Polygon (MATIC).

„Jediné dve kryptomeny, ktoré som si za celý tento rok kúpil, boli Bitcoin a Solana. To je všetko. Vymenil som svoju pozíciu v Ethereu, pretože mojím cieľom bolo vždy dosiahnuť, aby Solana a Ethereum boli rovnako veľké. Ethereum by som ani nepovažoval za altcoin, pretože je jednoducho príliš veľký,“ takto odôvodnil svoju pozíciu v Solane známy kryptomenový analytik.

Ako druhú mincu vybral Polygon, čo odôvodnil tokenomikou a počtom každodenných aktívnych používateľov. Treticu uzatvára kryptomena Fantom, ktorá má rovnaký počet denných aktívnych používateľov ako Cardano, ale obchoduje sa s omnoho nižšou trhovou kapitalizáciou.

Top 3 kryptomeny podľa analytikov
Top 3 kryptomeny podľa analytikov. Zdroj: Youtube InvestAnswers

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Kryptomeny, ktoré majú potenciál

Solana sa v čase písania článku obchoduje na cene 30,28 dolára, čo je o 89 % menej v porovnaní s historickým maximom z novembra 2021. Cena klesá po celý rok a naposledy sa za podobné cenové úrovne obchodovala pred korekciou počas leta 2021.

Fantom sa obchoduje na cene 0,20 dolára, čo predstavuje pokles ceny od historického maxima až o 95 %. V októbri minulého roka cena dosiahla maximum 3,68 dolára.

Polygon je z tejto tretice kryptomien najmenej stratový a od historického maxima z decembra 2021 klesol na súčasných 0,81 dolára, čo predstavuje korekciu 73 %. Od svojho minima z júna 2022 stúpol už o 150 %.

Zdá sa, že rastúci trend kryptomien je ešte ďaleko, no mnoho analytikov už teraz špekuluje nad tým, ktoré kryptomeny budú najviac volatilné a ziskové zároveň. Spomínaná trojica kryptomien patrí do skupiny známych mincí, ktoré majú potenciál dosiahnuť popredné priečky ziskovosti.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 kryptomien, ktoré nakupovali investori v miliardách dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance