Sieť Cardano porastie
Projekt Cardano. Zdroj: Shutterstock, AndreyO

Ak si fanúšikom siete Cardano, určite si zachytil, že počas tohto víkendu prebiehal významný summit, na ktorom boli oznámené rôzne zaujímavé spolupráce, ktoré otvárajú kryptomenám nové možnosti. Jednou z týchto spoluprác je aj partnerstvo Cardana s firmou DISH Network.

Prečítaj si tiež: Prvá veľká spolupráca je vonku – Cardano a ChainLink spájajú sily!

Cardano a Dish Network

Oznámenie o tejto dôležitej spolupráci priniesol sám zakladateľ Cardana Charles Hoskinson. DISH Network je americká firma, ktorá poskytuje satelitnú televíziu a má naozaj bohatú históriu.

Hlavný cieľ je zavedenie technológie blockchainu do telekomunikačných služieb. Tento proces môže výrazne dopomôcť k prijatiu technológie Cardana.

Môže ťa zaujímať: Bitcoin tu zostane navždy aj napriek vysokej volatilite – tvrdí analytička Deutsche Bank

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Hoskinson je v tomto projekte osobne zainteresovaný. Na víkendovom summite uviedol, že chcú vytvoriť sieť, v ktorej budú ľudia jednoducho prechádzať z jedného priestoru do druhého, pričom základná obchodná infraštruktúra zostane neporušená.

„Tento proces môže prebiehať v globálnom meradle. Takže je to naozaj vzrušujúce. Nevieme sa dočkať, ako sa to celé vyvinie,“ uviedol Hoskinson, ktorý dúfa, že tento model absolútne zmení celý telekomunikačný priemyseľ.

Ak sa tento plán naplní, ľudia budú mať k dispozícií sieťové pripojenie na blockchaine Cardano bez akéhokoľvek vplyvu centralizovaných korporácií.

DISH je naozaj silný partner. Disponuje viac ako 19 mil. zákazníkov. Je to jedna z prvých spoločností, ktorá prijíma platby v kryptomenách a taktiež je uvedená v prestížnom zozname spoločností Fortune 500.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre