Burza OKEx po mesačnom mlčaní oznámila, kedy umožní výbery kryptomien

0

Čínska burza OKEx si poriadne pošramotila svoju povesť po tom, čo 16.10. z ničoho nič zakázala výbery kryptomien a fiatu z platformy. Peniaze desaťtisícov zákazníkov tak uviazli na platforme. Platforma sa však neuzavrela úplne. Naďalej umožňovala vklady a obchodovanie vrátane margin tradingu.

Zaujímavé: 10 000 BTC opustilo OKEx tesne pred stopnutím výberov

OKEx sa konečne ozval, výbery budú fungovať od 27.11.2020

Dôvod pozastavenia výberov bol naozaj zvláštny. Jeden z držiteľov privátnych kľúčov ku kryptomenám na platforme začal spolupracovať s čínskymi autoritami. Hneď sa začalo špekulovať, že niekto burzu vykradol, resp. že samotní majitelia čelia trestnému stíhaniu. Tieto dohady sa zatiaľ nepotvrdili.

OKEx dnes prerušil mesačné mlčanie a zákazníkom oznámil, že počnúc 27.11.20220 opäť umožní výbery. Zdá sa teda, že je všetko v poriadku, no ešte chceme vidieť, či naozaj bude možné z burzy niečo vytiahnuť. Až budeme mať viac informácií, hneď vás o tom budeme informovať. Dajte Kryptomagazinu like na facebooku, nech neprídete o naše krypto-spravodajstvo.

Burza na svojej domovskej stránke taktiež pridala oznámenie, že svoje služby neposkytuje v niektorých krajinách. Uzavretá je v Bangladéši, Bolívii, na Kryme, Kube, v Ekvádore, Hong Kongu, Iráne, Kyrgyzstane, Malajzii, Severnej Kórei, Sudáne, Sýrii a USA vrátane US teritórií. Ak ste v jednej z týchto krajín, jednoducho použite VPN.

okex

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.