Brave browser má za sebou úspešný rok – Prekonal 10 miliónov užívateľov!

Kategorie: Novinky

Brave je jeden z kryptomenových projektov, ktorý má reálny produkt. Tento internetový prehliadač naberá na popularite a v roku 2019 sme zaznamenali 100% nárast jeho užívateľskej základne. Z 5,5 na 10,4 milióna v priebehu roka 2019.

To je naozaj slušný výsledok a vďačíme zaň aj spustením verzie v polovici novembra. Počet aktívnych používateľov sa za posledných jedenásť mesiacov dokonca strojnásobil a momentálne číta 3,3 milióny.

Môže vás zaujímať: Prehliadač Brave je na dobrej ceste – Zaznamenal ďalší veľký míľnik!

Úspech v biznise s reklamami a BAT token

Prehliadač Brave prišiel na trh s jednou zaujímavou funkciou, ktorou sa odlišuje od konkurencie. Má zabudovaný AdBlocker a možnosť nechať si platiť za zobrazovanie reklám. So ziskom sa delí nielen s majiteľmi webov, ale aj so samotnými užívateľmi.

A práve tu je najväčší úspech prehliadača Brave. V tomto roku počet ľudí prihlásených k tejto službe vzrástol na dvanásťnásobok. Z 28 000 publisherov na začiatku roka sa stalo aktuálnych 342 000.

>>>BRAVE konto si môžete vytvoriť cez tento link<<<

AK povolíte zobrazovanie reklám, budete za ich zobrazovanie odmenení BAT tokenmi. Bohužiaľ, v súčasnosti táto funkcia v Česku a na Slovensku nie je dostupná.

Hodnota tokenu BAT sa momentálne pohybuje okolo 19 centov, čo je prepad o 20% oproti high v októbri tohto roka.

1W BAT/USD - Coinbase Pro

1W BAT/USD – Coinbase Pro

Zdroj: 
cointelegraph.com