Bitcoin prerazil z triangla, ale kľúčový support ďalšiemu poklesu zabránil

0

Bitcoin (BTC) konečne prerazil z dlho sledovanej vlajočky/triangla a veľmi rýchlo sme sa dočkali aj otestovania kľúčového supportu v blízkosti 30 000 USD. Zatiaľ sa zdá, že sa nakupujúcim podarilo hladinu ubrániť. Dosť im hralo do kariet, že sa po prerazení z patternu na trh nevrátila dynamika a iniciatíva zo strany predajcov nebola vôbec silná.

To je dosť zvláštne, po vyliatí ceny sa predpokladalo, že okamžite využijú situáciu. Na dnešnom livestreame o 19:00 na kanáli Bitlink si teda rozoberieme možnosti, ktoré môžu po ubránení kľúčového supportu nasledovať. Okrem toho si samozrejme rozoberieme Altcoin Index, zlato a prípadne vybraté altcoiny.

BTC
Zdroj: tradingview.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.