Bitcoin prekonal hranicu 30 000 $ – kedy bude stáť päťdesiat tisíc?

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Bitcoin dva dni po novom roku pokračuje v raste. Štvrtý deň v rade vytvoril nové cenové historické maximum a zároveň tým prerazil okrúhlu hladinu 30 000 $. Urobil tak rázne a jednoznačne, v priebehu jedinej hodiny totiž otestoval aj 31 000 $. Neuveriteľné rallye najväčšej kryptomeny tak pokračuje aj v novom roku a odhadovať, kedy to skončí, je prakticky nemožné.

Trh s kryptomenami je naďalej bullish a rastové tempo Bitcoinu sa neustále zrýchľuje. Nepomohla ani obratová formácia rising vedge, ktorá väčšinou indikuje, že sa chystá obrat trendu.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Cena Bitcoinu extrémne rýchlo rastie, kedy dosiahne 50 000 $?

Cena Bitcoinu pokračuje smerom hore aj v týchto chvíľach. krátko po odfotení grafu prekonala 31 000 $ a aktuálne je to 31 400 $. Odhadovať nejaký vrchol tohto rallye by bolo bláznovstvo. Je dosť možné, že bude (trochu pokojnejším) tempom pokračovať aj do konca roka. Veľa analytikov však v minulosti hladinu 50 000 $ označilo ako silnú rezistenciu a Bitcoin by na ňu mal určite zareagovať.

Kedy podľa vás Bitcoin dosiahne hladinu 50 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin, Ethereum, XRP a iné kryptomeny? Jednoznačne odporúčame využiť Binance – najväčšiu kryptoburzu na svete.
Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na poplatky.

Aké altcoiny sa najviac oplatí nakupovať do roku 2021? Naši čitatelia vybrali tieto kryptomeny:

VYHODNOTENIE: Toto je 5 kryptomien, ktoré budú mať v roku 2021 najväčšie zisky

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre