Bitcoin na 10 000 $! – Bull run za dverami, ale ešte nás čaká posledný pokles + OZNÁMENIE

3

Už dlhšiu dobu mám pocit, že na trhu s Bitcoinom sa udeje niečo dramatickejšie. Toto nezvyčajné ticho by malo skončiť. Niekoľko indikátorov ukazuje, že v najbližšej dobe bude nasledovať väčší pohyb.

Ja osobne si myslím, že pôjde dole.

A hneď nato hore… Mám na to niekoľko dôvodov a celkovo by to sedelo na aktuálny sentiment trhu, ktorý je zo strednodobého hľadiska bullish, ale z krátkodobého momentálne ešte vládnu medvede.

[caption id="attachment_36426" align="aligncenter" width="1438"]1D BTC/USD - Bitstamp 1D BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Ako vidíte, na grafe sa nám vytvoril masívny falling wedge. Podobne to bolo aj v roku 2018. Bitcoin podľa mňa ešte nie je pripravený na prerazenie hornej rezistencie, a tak sa odrazí smerom dole.

Dva možné scenáre sú zaznačené na grafe. Ešte je tu však jeden, ktorý som nevyznačil, pretože je viac-menej jasný. Bitcoin bude pokračovať v pohybe vnútri formácie a postupne sa zosunieme na nižšie ceny.

Ja si však myslím, že nás zase čaká obdobie vyššej volatility a zaujímavo by vyzeral prepad na 7 000 $.

Bitcoin bude po lete v UPtrende

Nech už sa stane čokoľvek, po skončení leta by už mal byť viac-menej nastolený uptrend a postupne sa prepracujeme nad tohtoročné high (13 000 $). Do konca roka by sme mohli aspoň otestovať historické maximum z decembra 2017.

Prekonanie tejto hranice bude poslednou zastávkou, po ktorej už budeme jasne stúpať, pravdepodobne o desiatky tisíc každý rok, až dokým nám neskončí cyklus.

Z dlhodobého hľadiska je Bitcoin jasne bullish a nič nenasvedčuje tomu, že by mal prísť nejaký väčší krach. Trhy sú silné, hlavne na coinoch, ktoré majú reálny produkt. Bitcoin samotný je produkt a táto kryptomena je dnes už notoricky známa. Používa ju stále väčšie množstvo ľudí a investície sa len tak hrnú.

Nalejme si čistého vína

Asi nikto z nás už nečaká, že by sme mali nejak výraznejšie klesnúť. Asi to pôjde na 8 000 $, možno na 6 000 $, ale potom už príde otočka a… sky is the limit.

Jasné, je to už trochu klišé, ale ja úprimne kričím TO THE MOON!

TO THE MOON!!!

A myslím to vážne. Až tak, že vyhlasujem VEREJNÚ AKCIU! Zatiaľ ju nájdete iba na tejto facebookovej stránke, ale čoskoro ju oznámime aj naostro.

Navštíviť stránku podujatia

Pridajte sa, sledujte udalosť, priebežne získavajte nové informácie a zažite príjemné popoludnie v kruhu krypto-nadšencov.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Dusan

Dúfam, že autor má pravdu a prekonáme aj historické maximum z decembra 2019. 😉

Lukáš

Ďakujeme za upozornenie, opravené 🙂

pfodo

To the Moon!!!